Special Days Image
Sayfa 237/329 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1. Borsadaki en batak 20 kağıdı listele gözünü kapat birisine bas konfurta kıyasla çok daha iyi prim yaptığını göreceksiniz, gerçekten çok garip bir kağıt

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Diger haftada hareket yapmazsa sicarim cikicam cok degisik kağıt 20 yi saglam direnc yapri gereksiz bi sekilde salak spek

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Benim de gözümden düştü bu hisse, çok omurgasız hareketler sergiliyor. %3 yükeelen endeks hisse ekside, alsınlar başlarına çalsınlar hisselerini, yatırmcılarına ne temettü verirler nede hisseye destek atarlar, bunlardan hayır gelmez bu saatten sonra.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Bu tahtaya hakim olan namussuz ve haysiyetsizler çetesi var ben bayram öncesi ilk coşkuda satıp bu çeteden 45 bin aldım ve çıktım 10 altına gelirse ekmek yedirir maliyetleri yüksek iş yatırım güya hep zarar ediyor oysa o baskı kuruyor diğer çete üyeleri topluyor ve az karla veriyorlar velhasıl bu kafasız çete olmasa inanın hissenin fiyatı bu bilanço ile 15 li fiyatlara gelirdi.YTD

5. her an orta -uzun düşüşe başlayabilir..

10.15 altı 9.80 son seviye olur.

tabi bence.

6. 10.81'e 6000 satış yazmış emenuke

kademelerde200-300 var.

yırtık dondan çıkmış gibi duruyor.

7. Şirketimiz, tarımın giderek artan öneme sahip olduğunun ispatlandığı bu dönemde, tarımsal hammadde faaliyetlerini yürütmek ve uçtan uca entegre çözümler sunacak kuvvetli bir tedarik zinciri oluşturmak amacıyla Döhler Gıda San. A.Ş. ile eşit pay ortaklığa sahip KONFRUT AG TARIM A.Ş.'yi kurmuştur.

KONFRUT AG TARIM A.Ş. tarımsal hammaddelerin üretim, tedarik, depolama ve lojistik operasyonları ile tarım ve gıda faaliyetleri etrafındaki endüstriyel gereksinim ve hizmetleri de sağlayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

8. tarım aş 5 kuruşa hammaddeyi alıp 10 krş'a konfurta iteler

knfrt karı iyice düşerken

tarım aş'de kazandığı karı enerji giderleri adı altında hiç eder

bizim 10 karda böylece 3'e düşer

tabi bu senaryodur.

bu şirketten bu yönetimden artık olumlu işler bekleyemiyorum..

Sayfa 237/329 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •