Sayfa 11/828 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 6617 madde; 81 - 88 arası.

Konu: VKGYO Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Bu borsa bos is valla. Yemedigimiz paralari bunlara afiyetle yediriyoz.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Kurtlar savaşıyor ...

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Vakfon =
    Sermaye = 87.000.000 tl
    Net kar = 23.384.000 tl
    Borsada 2,96 tl

Vkgyo
    Sermaye= 213.000.009 tl
    Net kar = 42.424.825 tl
    Borsada = 2,60 tl
    Vay anasına ������

Hisse her an gidebilir imaji verip atlayanlara surpriz yapcaklar gibi duruyo yine.

77 isteruk.

Vatandas da hakli. Dusse satmiyoruz ciksa satmiyoruz. Bu adam ne etsin.

7. kAYNAK ;
    http://www.guncelprojebilgileri.com/...olu/proje/3245

Editörün Yorumu
    Avrupa Konutları Yamanevler projesi çok yakında satışta!

Avrupa Konutları markası, Anadolu Yakası'na geçiyor. Avrupa Konutları Yamanevler adı verilen yeni proje, Ümraniye İnkılap Mahallesi'nde bulunan boru fabrikası arsası üzerinde yükselecek. Alemdağ Caddesi üzerinde yer alan Avrupa Konutları Yamanevler projesine D-100 Karayolu üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlanabiliyor. Canpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ne yakın bir konumda yer alan Avrupa Konutları Yamanevler, Hisar Intercontinental Hastanesi'ne sadece 220 metre mesafede yükseliyor. Yaklaşık 465 milyon TL yatırım maliyetine sahip olan projenin satış ofisi 2017 yılının ilk ayında kurulacak. Projenin inşaatı 2017 yılının Haziran ayında başlayacak.

*Projede daire büyüklükleri ve fiyatları henüz belli değil.

Ödeme Seçenekleri
    Avrupa Konutları Yamanevler projesinde ödeme koşulları henüz belli değil.

Proje Hakkında
    Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilen Avrupa Konutları Yamanevler projesi 61 bin 765 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 14 bloktan oluşan projede 1.669 konut, 289 ofis ve 35 ticari üniteler yer alıyor. Toplam inşaat alanı 476 bin 273 metrekare olan Avrupa Konutları Yamanevler'de 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor.

------------------------------------------------------------------------------

KAYNAK

http://www.vakifgyo.com.tr/yatirim-p...id=985&id2=986

Dünyanın en eski medeniyetlerine ev sahipliği yapmış, tarih, kültür, sanat ve bilimin başkenti İstanbul, 690.000 m² proje alanına sahip Uluslararası Finans Merkezi Projesi ile artık finansın da başkenti olma yolundadır. Projenin paydaşlarından biri olarak 2011 yılında satın alınan arsalarımız üzerinde 261.000 m² inşaat alanına sahip, biri 221 mt yükseklikte toplam 52 katlı ve diğeri 151 mt yükseklikte toplam 36 katlı iki kule inşa edilecektir.

KAP HABERİ

Şirketimizin İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nde yapımını gerçekleştireceği, T. Vakıflar Bankası T.A.O. Genel Müdürlük Hizmet Binası ve Tesisleri Projesi'nin ana yüklenici ihale süreci tamamlanmış olup, söz konusu işin 711.000.000,-TL + KDV bedelle REC ULUSLARARASI İNŞAAT YATIRIM SAN VE TİC A.Ş.' ye yaptırılmasına karar verilmiştir.

SONUÇ ;
    476.273 M2 İNŞAAT YATIRIM MALİYETİ 465 MİLYON TL
    261.000 M2 İNŞAAT YATIRIM MALİYETİ 711 MİLYON TL

YAZMIYAYIM YAZMIYAYIM DİYORUM ADIM BOZGUNCUYA ÇIKACAK ANCAK BİRİNİN KRAL ÇIPLAK DEMESİDE LAZIM ...
    GÜZEL RANT DÖNMÜŞ ..... HESAP ORTADA BEN SATTIM ÇIKTIM ....
    YAZIK OLDU 1 YILIM GİTTİ EL ELDE BAŞ BAŞTA ....
    YATIRIMCININ KARI PEŞİN PEŞİN PEŞKEŞ ÇEKİLMİŞ BEDELLİDE GELİR Mİ BİR ARA BİLMEM AMA ŞİRKET BU BORCU KAÇ SENEDE ÖDER ONU HESAPLAMAK LAZIM ...
    sONUÇ AYNI
    YİNE KÜÇÜK YATIRIMCI HARİÇ HERKESE BAL BÖREK ... o değilde kardeşim çoluk öocuğuna nasıl yedireceksin buradan aldığını onu bilmem
    sOYGUNUN KRALI YAPILMIŞ.....
    NEYSE bİR DAHA DEVLET HİSSESİ ALANI ÖPSÜNLER ( KENDİ ADIMA )
    YÜKSEK MALİYETLİ UZUN SÜREDİR BEKLEYEN ARKADAŞLAR UMUYORUM MAHKEME YOLUNA GİDİP HAKLARINI ARARLAR ...
    Son düzenleme : investment; 09-03-2017 saat: 19:22.

8. Mahkemeye gitsen de kimi kime şikayet etcen. Kılıfları hazırdır.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.şahsi değerlendirmelerimdir.

Sayfa 11/828 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •