Sayfa 501/802 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 6410 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: VKGYO Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by stock Yazıyı Oku
    Finans merkezi bir cok insani maalesef magdur etti. Ya arkadas 2016 da hizmete girecek diye proje aciklayip para topluyorsunuz 2017 de ancak inşaata başlaniyor. Allah milletin parasini yiyenin belasini versin. Ytd...
    Aynı duygular içerisindeyim.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bozuk piyasada yapay sığ düşüşler devam ediyor.
    Piyasa düzelirsede hisseyi baskılayan spekülatör gitmesine izin vermeyecektir.
    Kap’a güzel bir haber düşerse,önce biraz yukarı sonra milyonluk açığa satışlarla hisse baskılanacaktır.
    Böylelikle bezdirilip,bıktırılıp,usandırılıp hisse çöp seviyesinden küçük yatırımcının elinden manüplasyon ile alınacaktır.
    Benim yapacağım şudur;
    ihtiyacım olmayan nakit parayala;
    bu fiyatlardan kademeli almaya başlayacağım,hani diyordu ya bizim hissseci ) düştükçe alıyorum,düştükçe alıyorum aynen öyle,burdan aşagı öyle olacak.
    Belli mi olur bakarsınız bu spek bozuntusunun karşı koyamayacağı büyük bir haber düşer kap’a işler değişir.
    Not:Spegin kendisi ve yardakçılarına cevap yazarlarsa,karşılık vermeyeceğim zira muhatapların zaten menfaatlerine çomak sokuyorum,oh ne iyi olmuş demeyecekler...
    Y.t.d.

3. Dustukce aliyeahh, hehehe. Simdi bu dangalak cikar beni yasakladilarda yazamadim da bidi bidi eder. Yazik bu millete.

4. Hükümeti ekonomik olarak sıkıştırmak için küresel emperyalistlerin bir oyunu oynanıyor.
    Çünkü Reis işlerine gelen bir başkan degil,illaki bozacaktır bu oyunu.
    Garanti bankasından dolayı bir düşüş var,her zamanki gibi bu hissenin akbabası spek fırsat bu fırsat basıyor aşagı ama hacim 603 bin lot çok düşük.
    Aynen dediğim gibi nakitte olanlar için kademeli alım fırsatı bunlar.
    Mevcut bu endekse göre göreceli olarak çok hisse özellikle dolar bazında çok çok ucuzladı.
    Vkgyo ise çöp seviyesine geldi.
    Alıp bir köşeye at bir sene sonra on senede kazanamayacağın kadar kar elde edilebilir.
    Tarihe not düşelim...
    Y.t.d.
    Son düzenleme : şevketli; 11-07-2018 saat: 19:33.

5. Bu hisse 1 liraya duser bu adamlar hala spek in adami suclamasi yapar. Ne deyim ben ya bunlarinda belasini versin. Ytd...

6.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Hükümeti ekonomik olarak sıkıştırmak için küresel emperyalistlerin bir oyunu oynanıyor.
    Çünkü Reis işlerine gelen bir başkan degil,illaki bozacaktır bu oyunu.
    Garanti bankasından dolayı bir düşüş var,her zamanki gibi bu hissenin akbabası spek fırsat bu fırsat basıyor aşagı ama hacim 603 bin lot çok düşük.
    Aynen dediğim gibi nakitte olanlar için kademeli alım fırsatı bunlar.
    Mevcut bu endekse göre göreceli olarak çok hisse özellikle dolar bazında çok çok ucuzladı.
    Vkgyo ise çöp seviyesine geldi.
    Alıp bir köşeye at bir sene sonra on senede kazanamayacağın kadar kar elde edilebilir.
    Tarihe not düşelim...
    Y.t.d.
    Yazsan speğin adamısın yazmasan bir türlü dünden beri kademeli alıyorum ,alıyorum diyorsun bir sene diyorsun . Beş yıldır bir yıl bir yıl türküsü dinledik . Ne bitmek bilmez bir yılmış, beş yıl oldu . Maliyet 6,6 . Neyin hesabını yapıyorsun . Projelerde finans merkezi 1099 söylemde 1 oluyor . Bu şirket Hüseyin Öneri yönetine almadıgı müdetçe mahkeme devam ettiği süreçte , şirket kendi lotları toplamadığı süreçte , sürünmeye mahkum ve burakarda hikaye beklemeye devam edecek . Siz kademeli alıyor olabilirsiniz dün aldırdıkların buğün %6,6 zararda yazık günah . Yatırımcının üç kuruluna göz dikmeyin . Ben spek yada başkasının adamı değilim bu suçlamayı yapana ağza alınmayacak küfür ettim ve yasaklandım . Kimsyede sen speğin şunun bunun adamı demiyorum . Sadece alıyorum cümlesi rahatsız etti . Dün Aldın zarardasın bugün zarardasın yarında zarardasın sen kendin al kendine sakla . Bu hisseden bir cacık olmaz biz mecburiciyiz , Bekliyoruz . Almıyoruzda satmıyıruzda . Kimsenin cüzdanına girme , biz girmiyoruz .Bildiğin varsa paylaş al sat sende kalsın . Rica ediyorum

7. Sen ben 3 5 kurus yatiriyoruz adam 400 milyon dolar gomuyor, dile kolay arkadaş. Şikayetlerimin hicbirinden birsey cikmadi. Pasta buyuk yiyen insan sayisi çok. Ama yabanci yatirimci yedirmez oyle kolay kolay. Muslugun başini tutunca bi dakika dediler ve kaciş başladi. Ytd...

8. Kademeli alan arkadaş, bayağa kademe vardı bugün. Çok aldın mı her kademeden

Sayfa 501/802 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •