Sayfa 502/802 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 6410 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: VKGYO Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Benim etim budum belli.
    Ama yol gösteriyorum,belki ışık oluruz birilerine.
    Kim bilir belki yönetim insafa gelir,geri alım yapar.😉
    Ne de olsa çöp fiyatına geldi.
    30 daire aldılar,10 daire parasıda hisse alsalar en karlı yatırım olur bana göre.
    Y.t.d.

2. Ulan hayatimizi kararttiniz çete olarak yuzsuzce işik oluruz diyorsunuz.

3. Gülermisin ) yoksa ( ağlarmısın.
    Beş sene önce bu hisseyi 6 ve üzeri maliyetle aldığını söyleyen namuslular,borsayı çok bilen uzmanlar şimdi çöp seviyelerde ki hisseye kimse girmesin diye yırtınıyor.
    İyi ya işte bak ne güzel yeni girecek olan varsa 7 sene önce 12 lirayı spkülatifde olsa görmüş hisseyi 1,85 den bedavaya alıp bir iki sene bekler.
    Üstelik şirket bir dünya yeni iş yaptı.
    istiyor ki bu kurnazlar hem hisseyi manipülasyon ile çöp yapalım,küçük yatırımcıyı korkutup elinden bedavaya hissesini alalım hemde bunu yaparken de kimse hisseye bulaşıp elindekini kaptırmasın.
    Gece gündüz ağlıyorlar öldük bittik hisseyide satıp gitmiyorlar.
    Madem bir cacık olmaz siz niye burdasınız.
    Adama bak sizin 6 lira maliyetimiz var,bir başkası 5 küsür diyor,bir tanesi 7 tl diyor,ne güzel işte siz maliyetimize gelsinde zararı kurtaralım diyorsunuz,burdan hisseyi alanda
    Sizin maliyetlere geldimi en az %200 den fazla kazanacak o zaman.
    Gerçi ben bir kaç kişi hariç hiç birinize inanmıyorum,çünkü aynı odada aynı klavyeden kim bilir kaç nickle yazıyorsunuz,
    Allah kim hile yapıp aldatıyorsa,kandırıyorsa kötülüklerinde bogsun,kazdıkları çukurlara insanları kandıranları düşürsün.
    Hadi ordan len,hadi taş arabaları )
    Y.t.d.
    Son düzenleme : şevketli; 11-07-2018 saat: 22:14.

4.  Alıntı Originally Posted by duygum09 Yazıyı Oku
    çöpün çöpü var şevketli kardeşim.

benim gördüğüm bu.

bir kaç hissem var diyorsun, VKGYO dışında bir yere bir şey yazmamışsın.

VKGYO'daki olumlu yazdığının arkasındaki günlerde milletin anası ağlamış.

yazdıklarına bakılırsa spekülatörün adamı olduğun anlaşılıyor.

değilse bunu açıklaman lazım.

yatırım tavsiyesi değildir.
    2.05 iken sana cevaben bunu yazdım.

şimdi sen fiyat ne olursa olsun lay lay lom yapıyorsun ve gelin alın diyorsun.

benim anlamadığım bu şekilde siz de zarar etmiyor musunuz.

neticede mal büyük oranda sizin elinizde.

bu şekilde kaç kişiye ne satacaksınız ve nasıl kazanacaksınız.

1,80'ler son dört yılın tabanı bildiğim kadarıyla.

5. Endex 120 bin iken,2,70 olan hisse ucuz değeri bu degil dedim.
    Spek kap’a düşen bütün güzel haberleri piyasa iyi iken,haftalarca milyonlarca kot açığa satarak baskıladı.
    Bunları hatta daha fazlasını siz biliyorsunuz ama ben sizden olmayan bi karar Benim gibi ky için yazıyorum.
    Hisse 2,05 iken kademeli alım yapılır demişim.Ne var bunda duygum efendi sen ne saçmalıyorsun,sen kendin diyorsun beş sene önce aldım milyon lot,maliyetim 5,6tl,
    Eee burdan kademeli alan niye zarar etsin?
    Kendin söylüyorsun son 4 yılın dibi diye. Evet bu seviyelerden düştükçe kademeli alan orta uzun vade en karlı yatırımını yapmış olur,nokta.
    Bana laf yetiştirenlerin alayı spegin kendisi yada yandaşları olduğundan zerre şüphem yok.
    Hem milletin elindeki üç beş lotu bedavaya almak için basın kağıdı,çöp edin,hemde kimse burdan bulaşmasın elinizdekini de kaptırmayalım.
    Yok öyle bir dünya,inşallah nakitte olan sağlam birileri girer hisseye buralardan,sonrada kapatır ekranı gider tatile.
    İnşallah ky ile dolar bu hisse bu fiyatlardan,daha güçlü birileri gelir en azından manipülasyon yapan üç kâğıtçıların tekerine çomak sokulur.
    İnsanda biraz ar,utanma olsa 70 bin endexte 3,44 bedelli yapmış,milyonlarca lotu piyasadan vakıf sandıklarına aldırılmış bir hisseye,2,05 lerden almayın,1,84 den almayın demeye getirmek iyi niyet değildir.
    Endex 91,bin hisse 1,84 insanların aklı ile alay etmeyin.
    Şurda beş altı gün sonra iyi kötü bedelsizde verecek.
    Ulan Allah’ın bir günü yazın diyin ki “sahtekar spek,bozuk piyasayı bahane edip hisseyi baskılama,açığa satıp baskılama “.
    İşiniz gücünüz hokkabazlık.
    Sanki hissse 7,8 olmuş’da bende koşun alın kaçırmayın diyorum.
    Hisse 15 temmuz darbesindeki fiyata geldi son dört senenin dibinde.
    Normal şartlarda endex düşselde,piyasa bozuk olsada,primli hisselerin düşmesi bunun en azından yerinde sayması hatta az çok primli seyretmesi lazım.
    Gidin ulen işinize gücünüze bakın.
    Bundan sonra yazdıklarımı özellikle size spege,manipülasyon yapanların rahatsız olduğu yazıları kopyala yapıştır yapıcam.
    Boş adamlar,art niyetli insanlar için zaman öldürmrye gerek yok.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

6. Tipik hareketler bunlar, herkese saldirmalar operason bitince bir daha ortada gorulmezler. Kardeş aliyorsan kendine aliyorsun ne yapacan KY yi. Sozde iyilik melekleri. Yemem artik. Nakitimde var almayip bekleyecegim. Bu alcaklardan artik herseyi beklerim. Ytd..

7.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Endex 120 bin iken,2,70 olan hisse ucuz değeri bu degil dedim.
    Spek kap’a düşen bütün güzel haberleri piyasa iyi iken,haftalarca milyonlarca kot açığa satarak baskıladı.
    Bunları hatta daha fazlasını siz biliyorsunuz ama ben sizden olmayan bi karar Benim gibi ky için yazıyorum.
    Hisse 2,05 iken kademeli alım yapılır demişim.Ne var bunda duygum efendi sen ne saçmalıyorsun,sen kendin diyorsun beş sene önce aldım milyon lot,maliyetim 5,6tl,
    Eee burdan kademeli alan niye zarar etsin?
    Kendin söylüyorsun son 4 yılın dibi diye. Evet bu seviyelerden düştükçe kademeli alan orta uzun vade en karlı yatırımını yapmış olur,nokta.
    Bana laf yetiştirenlerin alayı spegin kendisi yada yandaşları olduğundan zerre şüphem yok.
    Hem milletin elindeki üç beş lotu bedavaya almak için basın kağıdı,çöp edin,hemde kimse burdan bulaşmasın elinizdekini de kaptırmayalım.
    Yok öyle bir dünya,inşallah nakitte olan sağlam birileri girer hisseye buralardan,sonrada kapatır ekranı gider tatile.
    İnşallah ky ile dolar bu hisse bu fiyatlardan,daha güçlü birileri gelir en azından manipülasyon yapan üç kâğıtçıların tekerine çomak sokulur.
    İnsanda biraz ar,utanma olsa 70 bin endexte 3,44 bedelli yapmış,milyonlarca lotu piyasadan vakıf sandıklarına aldırılmış bir hisseye,2,05 lerden almayın,1,84 den almayın demeye getirmek iyi niyet değildir.
    Endex 91,bin hisse 1,84 insanların aklı ile alay etmeyin.
    Şurda beş altı gün sonra iyi kötü bedelsizde verecek.
    Ulan Allah’ın bir günü yazın diyin ki “sahtekar spek,bozuk piyasayı bahane edip hisseyi baskılama,açığa satıp baskılama “.
    İşiniz gücünüz hokkabazlık.
    Sanki hissse 7,8 olmuşâ€™da bende koşun alın kaçırmayın diyorum.
    Hisse 15 temmuz darbesindeki fiyata geldi son dört senenin dibinde.
    Normal şartlarda endex düşselde,piyasa bozuk olsada,primli hisselerin düşmesi bunun en azından yerinde sayması hatta az çok primli seyretmesi lazım.
    Gidin ulen işinize gücünüze bakın.
    Bundan sonra yazdıklarımı özellikle size spege,manipülasyon yapanların rahatsız olduğu yazıları kopyala yapıştır yapıcam.
    Boş adamlar,art niyetli insanlar için zaman öldürmrye gerek yok.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...
    Şehvetli tavsiyene uyuyorum ve diyorum ki:sahtekar spek,bozuk piyasayı bahane edip hisseyi baskılama,açığa satıp baskılama.
    umarım artık bir son verirsiniz.

8. Hisse toplanıyor ve aynı zamanda şirket yönetimine kendilerince bir mesaj veriliyor.
    Yani bir taşla bir kaç kuş vuruluyor.
    Spek şunu demek istiyor,istediğin kadar güzel iş yap,kap’a düşen her olumlu haberi ben çöp yaparım,hisseyi baskılarım.
    Endexin 120 bin çıkışına ayak uydurmadı tam tersi gelen haberler çöp edildi,milyonlarca lot haftalarca açığa satıldı.
    Hissenin defter değeri 5 tl ye yaklaştı.
    1,84 kim verir buralardan bilmem çok acil ihtiyacı olmayan heralde vermez ama hisse arayan nakitte olanlar,aracı kurumlarına sorup hisse ile ilgili bilgi alırsa kesinlikle tercih edeceği bir hisse olur.
    Alacak olan arkadaşlar kesinlikle bu işi bilen bilanço,analiz okuması yapan kendi tanıdıkları birilerine sorarsa bu piyasada bu fiyata 1,84 olumlu bir cevap alacaklardır.
    Borsada para kazanmak için kriz zamanları alırsan kazanırsın yoksa iyi piyasada mümkün degil.
    Y.t.d.

Sayfa 502/802 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •