Sayfa 52/802 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 6410 madde; 409 - 416 arası.

Konu: VKGYO Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Batırık 67 Yazıyı Oku
    Ne Galip'i ? Salı alanlar net olarak göründü, Deutche:934.000 lot,Citie:417.000 lot. İş yat: 635.000 lot. Sen ne saçmalıyorsun?
    Oradan taşaron hesap açar ordan alıp yapar .. dostum

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. fibonacci desteğinde.***vakıfinocci çetesi iyi çalışıyor..vurguna devammmmm...gören yok duyan yok vakıfbankoninger bandından hareketle vurgunocci devamı bu...
    aynısı halkın gyosundada devam edişyorda nedense hep kamu***bankalarında bu pislik.****vay beeee...

3. müthiş paralı bi çete bu..algoritmik bunalım yaratmaya çalışan çetelerden bu çete...saldırıları ekponomik olacak deniyordu..vakıf ve halkın bankası gyo larından başladılar..siyaset izlemeli***hele halkın gyosu tam mizahi durumda varlık fonuda var arkasında büyük umut beslenen dakka bir gol 2 oldu.****vay beee...

4. Yarınki 2,52 bizi şimdiden kutlar daha nice inişli çıkışlı günler dileriz .

5. Ben sunu anladim. Bu hisse hizli yukseliyorsa hemen dusuyor. Kalici yukselislerini 5-10 kademe ve surekli yapiyor.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Dün yaklaşık 8.5 milyon lot açığa satış niye ve nasıl yapılır. K.Y hadi 100.000 lot aldı kalan kısmı kimler aldı? Yoksa sağ cepten sol cebemi girdi.. Hayırlısı bakalım 2-3 senedir zaten 1.8- 2.8 arası oyalandı durdu. Dolar 2.15 ti 3.70 oldu. Sabreden eninde sonunda emeğinin karşılığını alır. Halk oylamasından sonra inşaatın başlaması kuvvetle muhtemel zaten. Artık inşaatlar çok hızlı yükseliveriyor Elinizdeki lotları kaptırmayın.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. anlık bakmayın arkadaşlar.. Hareketleri adama hata yaptırır. Tahta çok sıkıştı. Acelesi olmayan için beklemeye değer..
    Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

8. Yarınki 2,52 bizi şimdiden kutlar daha nice inişli çıkışlı günler dileriz .

Sayfa 52/802 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •