Sayfa 678/844 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon
Arama sonucu : 6750 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: VKGYO Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Vkfyo “hissemizin değeri 0,89 kuruştur,3,55 gerçek değerini yansıtmıyor dedi” 900 bin lotu,panda lakaplı hokkabaz ve ortaklarının kucağına 3,55 den koydu,
    Hiç beklenmeyen ve yapılmayan doğru bir hamleyi yaptı.
    Kamu şirketlerinin hantal geç karar veren yapısına ters çok doğru bir karar verdi.
    İnan’ın Vkgyo’da aşağı yönlü baskılanarak gerçek değerinin çok çok altlarına çöp fiyata getirilen hissenin bu durumuna şirket yönetiminden bir geri alım haberi gelse hiç şaşırmıycam.
    Olağan dışı Yukarı giderken hisse satıyorlarsa,
    Olağan dışı aşağı giderkende müdahale edip alım yapmaları gerekir.
    Y.t.d.

2. Ya gene başladınız. İnanamıyorum, biz dolandırıldık diyoruz biri gece karıncayı görüyor biri hala kaptırmayın hissenizi yeni alan şanslı diyor. Kafayı vur taşlara

3. 4,5 yıl önce hisse 3,44 fiyatta.
    Dolar falan alma, 4,5 senede ortalama %13 faiz den hisse maliyetin 6 TL civarı.
    Hadi 3-5 bedelsizi düştük maliyetin 5,4 diyelim.
    Hisse 1,94 ten 180% prim yapacakta maliyet çıkacak. Var mı ufukta böyle bir ihtimal gören varsa söylesin

Alıntı Originally Posted by Nick01 Yazıyı Oku
    Ya gene başladınız. İnanamıyorum, biz dolandırıldık diyoruz biri gece karıncayı görüyor biri hala kaptırmayın hissenizi yeni alan şanslı diyor. Kafayı vur taşlara
    sen en son 184-194 aldıgımda böyle yazmıştın ) 2.20den sonrada yok olmuştun ..geçmişi tarar bi ara atarım .. yinemi çıktın ) iyi yerden geri döndüm desene ....)
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

4,5 yıl önce hisse 3,44 fiyatta.
    Hisse 1,94 ten 180% prim yapacakta maliyet çıkacak. Var mı ufukta böyle bir ihtimal gören varsa söylesin
    senin maliyetin benim almama manimi olmalı .. pehhhh
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Düştükçe alan arkadaşlara sesleniyorum. İnşallah Cash boldur cebinizde. Daha düşecek çok kademe var 😂
    184-194 arası aldıgımda...
    😂 SÜPRİZZZZ.
    Karınca gören NIDAPARK ortağı oldu. Hayırlı olsun
    pek sevinmişsin ters bir şey olacak diye ))

Karınca gören geri dönmüş
    topladıgım mallar itina ile tahtadaki çok zekilere iade edilince ilk önce sonrasına nasip etmicekler gibi bu sefer satmasaydın tarı bir yazı..ardından tekrar alım aralıgına düşünce karınca dönmüş diye tiye alan bir yazı...
    sana bu tip yazıları cok yazdırıcam dostum..kaç oldu 2-3 kez döndük galiba )

7.  Alıntı Originally Posted by Nick01 Yazıyı Oku
    4,5 yıl önce hisse 3,44 fiyatta.
    Yoksa Ne işin var burda ver malını git ))
    Çok uyanıksınız yaa küçük yatırımcının elinden hissesini bedavaya alacaksınız.
    Aynen bahsettiğim anlattığım gibi işte.
    Ufuk’ta öyle bir ihtimal degil,gerçek var.
    bu hisse tahtasındaki manüplasyon yapan spek takoz olmasa gelen on tane haberle bu hisse şimdi uçmuş gitmişti.
    Adam gibi insan gibi götürmezse,seve seve götürmezse başka türlü götürecek,isterse götürmesin milyonlarca kağıtla bekler burda,
    Faizler almış başını gitmiş içinin yağları eriyordur Emin’im spekin.
    Çokkkk beklersiniz daha siz,inşallah şu Runor gibi bir iki hisse analizcisi daha gelir şu foruma,Twitter’a.
    Y.t.d.

Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Vkfyo “hissemizin değeri 0,89 kuruştur,3,55 gerçek değerini yansıtmıyor dedi” 900 bin lotu,panda lakaplı hokkabaz ve ortaklarının kucağına 3,55 den koydu,
    Hiç beklenmeyen ve yapılmayan doğru bir hamleyi yaptı.
    Kamu şirketlerinin hantal geç karar veren yapısına ters çok doğru bir karar verdi.
    İnan’ın Vkgyo’da aşağı yönlü baskılanarak gerçek değerinin çok çok altlarına çöp fiyata getirilen hissenin bu durumuna şirket yönetiminden bir geri alım haberi gelse hiç şaşırmıycam.
    Olağan dışı Yukarı giderken hisse satıyorlarsa,
    Olağan dışı aşağı giderkende müdahale edip alım yapmaları gerekir.
    Y.t.d.
    kesinlikle katılıyorum..bunu bankaya iletmek lazım..hani nerde refleksin...degerin üstüne çıktı diye vkfyo da satış refleksin vkgyo degrinin altına düşürülünce veya banka hissen T.C nin en düşük rasyolarıyla işlem görürken niye yok...aklıma deli sorular geliyor...şu bir gerçek bu grup her kimse insiderın kralını yaptı...demek bir şekilde iletişim var..vkfyo da acaba satışı refleksmi yaptı yoksa bu herşeye ulaşabilenlerin ricasımı...
    veya başka bir senaryo nasılsa banka kafaya mal basacak dyerek açıkçı özendirmemi ( özdericigyo da aile mal satıyor diye güvenip açık satanlar ın hali ortada)
    neyse beni hiç biri ilgilendirmez temiz temiz yatırımı yapar hedefimi beklerim..allah herkesin gönlüne göre versin.

Sayfa 678/844 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •