Sayfa 775/779 İlkİlk ... 275675725765773774775776777 ... SonSon
Arama sonucu : 6225 madde; 6,193 - 6,200 arası.

Konu: VKGYO Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. düştükçe almaya devam mı

2. Hissemiz 5 yıl önce 3.8 dolarlardan şu an 0.24 $ kadar düştü. düşünün, parayı birde o zaman dolara yatırıp dolar üzerinden kazanmak vardı. Sonra ülkeye kaynağı belli olamayan milyarlarca dolar giriyor, acaba o zaman bizim akıl edemediğimizi yoksa bizim paralarla birilerimi akıl etti ?

ytd.

3. Paçala giden ecele gider.
    Düştükçe alanlar nerde, 1,49 dan niye almıyorlar.
    Biz bulaşmayın dediğimizde etmedik laf bırakmadılar. Hadi buyurun kova kova alın

4. Aylik 1800 liraya dukkan kiraya veriyorlar hisse tik artmiyor acaba fikirtepede yada diger yerlerde ufacik dairelere milyonlarca odediniz, onlardan kira gelmiyor sanirim!!!
    Ytd

5. Şimdi anladınız mı emeklilik fonları neden patır patır sattı. Dibinde dibi var 😂

6. Hisse böyle olunca acaba diyorum haram yedim de o mu çıkıyor? Ama düşününce kendi malını bile yiyemediğim aklıma geliyo. Yazık bize. Vebalimizi nerede ödeyecek bu hırsızlar. Beni borsadan soğuttular ne diyim.

MI 8 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sonuna kadar nakitteyim almayacam dedikce, duştukce aliyeaaah kiskançliktan çatlayin diyordu. Bakin kayboldu gitti. Demek ki daha yikacagi mal vardi. Akli basinda hic bir adam ky dostuyum sizde alin kazanjn demez.
    Ytd...

8. Adam boşuna saldırmıyorlardı bize nakitte durun dedikçe. Siz hiç sarrafın dışarıda malım değerli diye bağırdığına şahit oldunuz mu?

herkese hayırlı uğurlu olsun, giren çıkmaz artık bize

https://www.sozcu.com.tr/2019/emlak/...kaldi-4945048/

ytd.

Sayfa 775/779 İlkİlk ... 275675725765773774775776777 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •