Sayfa 778/827 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788 ... SonSon
Arama sonucu : 6613 madde; 6,217 - 6,224 arası.

Konu: VKGYO Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Çok 🤩 pis duyum aldım. Bi cacık olmazzzz. Hehe nasıl herkes mokoko devam mı 😊

2. Investing.com üzerinden inanılmaz bir manipulasyon dönüyor. Sanırım elle girilmiyor yorumlar, arka tarafta bazı programlar çalışıyor ve bir kaç kullanıcı adı ile farklı farklı metinler her bir dk ara ile sürekli gönderiyor.

Bu bize neyi hatırlatıyor, Nazi propaganda bakanı Goebbels:

- yalan söyleyin, mutlaka inanan çıkacaktır. olmazsa, yalana devam edin

- bir şeyi ne kadar uzun süre tekrarlarsanız, insanlar ona o kadar fazla inanırlar

- bir insana yalan olsa bile bir söylemi sürekli tekrarlarsanız, o söylemin nereden geldiğini unutur ve kendi fikri gibi benimser ve savunur

ytd...

3.  Alıntı Originally Posted by Nick01 Yazıyı Oku
    Çok �� pis duyum aldım. Bi cacık olmazzzz. Hehe nasıl herkes mokoko devam mı ��
     Alıntı Originally Posted by stock Yazıyı Oku
    Investing.com üzerinden inanılmaz bir manipulasyon dönüyor. Sanırım elle girilmiyor yorumlar, arka tarafta bazı programlar çalışıyor ve bir kaç kullanıcı adı ile farklı farklı metinler her bir dk ara ile sürekli gönderiyor.

Bu bize neyi hatırlatıyor, Nazi propaganda bakanı Goebbels:

- yalan söyleyin, mutlaka inanan çıkacaktır. olmazsa, yalana devam edin

- bir şeyi ne kadar uzun süre tekrarlarsanız, insanlar ona o kadar fazla inanırlar

- bir insana yalan olsa bile bir söylemi sürekli tekrarlarsanız, o söylemin nereden geldiğini unutur ve kendi fikri gibi benimser ve savunur

ytd...
    Bu yazılar üzerine biraz gözattım invest yorumlara...
    hiç iç açıcı değil bu kadar bariz insanları kandırmaya çalışmayı görmemiştim ...aman dikkat...

4. Direk islem hacmine baktim, bir gariplik var. Zaten bildim bileli bu senedin islem hacmi hep yuksek ama yaprak kimildaniyoru. Muhtemelen islem hareketleride bot'lar tarafindan karsilikli yapiliyor olabilir.

5. Endexe göre O kadar geri kaldıki,aradaki açığı iki belkide üç tavanla ancak kapatır.
    Hisse çöp bile olmayan fiyatlara geldi,
    İnvestingde sanki pazarlamamak için göstere göstere pazarlıyor gibi hareket ediyorlar ben dört yıldır bu hissedeyim ilk defa böyle bir şey gördüm artık hiç anlam veremediğimiz çok garip şeyler oluyor vakıf GYO tahtasında açıkçası net olarak ne olduğunu ben de çözemiyorum . Ama hissenin geldiği yeri görünce daha olumsuz ne olabilir diye de kendime soruyorum .
    Burada para kazanmak isteyenler buralardan alıp kazanamazsa nereden alıp kazanacak onu da anlamıyorum doğrusu hisse 2:50 lerde iken saldırıp para kazanmaya çalışıyorlardı endeks 94.000 hisse tam tersi düştüğü yere çıkamadı .
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir .

6.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Endexe göre O kadar geri kaldıki,aradaki açığı iki belkide üç tavanla ancak kapatır.
    Hisse çöp bile olmayan fiyatlara geldi,
    İnvestingde sanki pazarlamamak için göstere göstere pazarlıyor gibi hareket ediyorlar ben dört yıldır bu hissedeyim ilk defa böyle bir şey gördüm artık hiç anlam veremediğimiz çok garip şeyler oluyor vakıf GYO tahtasında açıkçası net olarak ne olduğunu ben de çözemiyorum . Ama hissenin geldiği yeri görünce daha olumsuz ne olabilir diye de kendime soruyorum .
    Burada para kazanmak isteyenler buralardan alıp kazanamazsa nereden alıp kazanacak onu da anlamıyorum doğrusu hisse 2:50 lerde iken saldırıp para kazanmaya çalışıyorlardı endeks 94.000 hisse tam tersi düştüğü yere çıkamadı .
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir .
    Kardesim bu hissenin spegi yok ne yazik ki ortalik mali hisse. Ancak guclu biri girmesi lazim hisseye. Oda zor nalet bi hisse yani.

FENERBAHÇE

7.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Kardesim bu hissenin spegi yok ne yazik ki ortalik mali hisse. Ancak guclu biri girmesi lazim hisseye. Oda zor nalet bi hisse yani.

FENERBAHÇE
    Nam salmış,herkes Vkgyo diyince aman aman diyor.Spek var hemde çok güçlü o yüzden gireni pişman ediyor.
    Y.t.d.

8.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Nam salmış,herkes Vkgyo diyince aman aman diyor.Spek var hemde çok güçlü o yüzden gireni pişman ediyor.
    Y.t.d.
    Spek yok ne yazik ki bu hissede. Olsa bu hisse buralarda olmazdi zaten. Sahipsiz hisse belli. Su borsada daha 2 bile olamadi cunku sahibi yok

FENERBAHÇE

Sayfa 778/827 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •