Sayfa 788/802 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798 ... SonSon
Arama sonucu : 6412 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: VKGYO Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Endex 100 bini devirdi.
    Ayıp artık.
    Bırakın bu ayak oyunlarını,toplayacağından fazlasını kaptırırsın eyy spek.
    İyi kötü bedelsiz geliyor,Geciksede İFM beklentisi var,bir projesinin fiyatına düşmüş çöp fiyatlara getirmişsiniz hisseyi Gyo’lar içinde cazip önde gelen bir hisse.
    TEB üç beş gün önce aldığını dün satmış,bir cepten öbür cebe.
    Milyonlarca lot ile bekleyin bakalım daha Ne kadar kasacaksınız.
    Y.t.d.

2. herkese selamlar. arkadaşlar bu hisse 2,22 bedelsiz verecekti tarih belli oldumu ?

3. Hayır. Tarih belli değil. Ama başvuruyu yaptı, kabul geldiğinde tarihi açıklarlar

4. Çok tuhaf bir durum oluştu !
    Endexe göre BİST’deki hisselerin nerdeyse yarısı çok gerilerde kaldı.
    Y.t.d.

5. Haftaya faiz indirimi kesin olacak,Gyo’lara etki edecektir ama henüz bir hareket yok ancak öğleden belki bazılarında bu haber satın alınmaya başlayabilir,tabi Vkgyo’da tahtacı baskıyı bırakır hissenin önüne takoz olmazsa bundada bir hareket başlayabilir.Artık 2’lerin üstüne gitmesi gerekir.Bist 105 bini geçtimi 120 binler için tekrar bir beklenti oluşur.
    Y.t.d.

6. 1) Açığa satış,ödünç mal verme,robotik işlemler kesinlikle yasaklanmalı o zaman tahta yapıcılar bakalım her biri nerdedeyse 20 projesinden sadece bir tanesinin fiyatına gelmiş hisseleri saçma sapan bahaneler ile çöp fiyatlarda tutabilecekler mi ?
    2) İmtiyazlı hisse saçmalığına son verilse bakalım bu şirket sahipleri o zaman halka arz ettikten sonra hisselerini böyle başı boş serseri mayın gibi kendi haline bırakabilecekler mi ?
    Endex 88 binden 102 bine çıkmış hâlâ bir çok hisse geri gidiyor resmen Ky batsın bir daha BİST’in önünden bile geçmesin isteniyor.
    Rezalet diz boyu,altta kalanın canı çıksın misali bir düzen var Malesef !

Borsa İstanbul yeni bir tedbir sistemini devreye alıyor.
    BORSAGUNDEM.COM

Borsa İstanbul, pazar ve piyasalardaki gözetim faaliyetlerinin etkinliğinin artırılması amacıyla yeni bir tedbir sisteminin önümüzdeki günlerde hayata geçirileceğini duyurdu.

Konuyla ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan duyuruda, piyasa bozucu ya da piyasa dolandırıcılığı şüphesi içeren emir ve işlemler ile olağan dışı fiyat miktar hareketlerinin proaktif bir yaklaşımla tespit etmek amacıyla Gözetim Tedbirleri Yönergesi hazırlandığı ve bir "Tedbir Yönetim Sistemi" geliştirildiği ifade edildi.

23 Temmuz 2019 tarihi itibariyle yürürlüğe girecek olan Gözetim Tedbirleri Yönergesi ve Tedbir Yönetim Sistemi, hem yatırımcı hem de yatırım aracı bazında uygulanabilecek. Söz konusu tedbirlerin uygulanmasına mesnet teşkil eden uyarılar ise sistem tarafından otomatik olarak üretilecek.

Sistemin hayata geçmesinin ardından herhangi bir uyarı durumunda;

- İlgili yatırım aracının piyasasında sağlıklı fiyat teşekkül etmesini teminen ve yatırımcıların zarar görmesini engellemeye yönelik olarak yatırım araçları için 3 aya kadar,

- Piyasa dolandırıcılığı kapsamındaki eylemleri ile piyasa bozucu eylemlerini kısıtlamaya yönelik olarak ilgili yatırımcılar için ise 6 aya kadar,

"İnternet Emir Yasağı", "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "Depo Şartı" gibi önleyici tedbirler hem yatırımcılar hem de yatırım araçları için birlikte veya ayrı ayrı uygulanabilecek. Bu kapsamda, piyasa kapanışının ardından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) duyurulacak olan tedbirler, yatırımcıya ya da yatırım aracına yasal mevzuat çerçevesinde yapılacak diğer incelemelere engel teşkil etmeyecek.

Sistemin yasal dayanakları ile kapsamını açıklayan Gözetim Tedbirleri Yönergesi metnine, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Borsa İstanbul tarafından, gözetim ve denetim faaliyetlerinin yerine getirilmesi amacıyla hali hazırda, 2012 yılında devreye alınan Yatırımcı Tedbir Sistemi, 2015 yılında kullanılmaya başkanan BISTECH teknolojik dönüşüm programı kapsamında küresel standartlarda bir gözetim altyapısı altyapısı olan SMARTS sistemi ve 2017 yılının Eylül ayında devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kullanılıyor.
    Y.t.d.

7.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    1) Açığa satış,ödünç mal verme,robotik işlemler kesinlikle yasaklanmalı o zaman tahta yapıcılar bakalım her biri nerdedeyse 20 projesinden sadece bir tanesinin fiyatına gelmiş hisseleri saçma sapan bahaneler ile çöp fiyatlarda tutabilecekler mi ?
    2) İmtiyazlı hisse saçmalığına son verilse bakalım bu şirket sahipleri o zaman halka arz ettikten sonra hisselerini böyle başı boş serseri mayın gibi kendi haline bırakabilecekler mi ?
    Endex 88 binden 102 bine çıkmış hâlâ bir çok hisse geri gidiyor resmen Ky batsın bir daha BİST’in önünden bile geçmesin isteniyor.
    Rezalet diz boyu,altta kalanın canı çıksın misali bir düzen var Malesef !

Borsa İstanbul yeni bir tedbir sistemini devreye alıyor.
    BORSAGUNDEM.COM

Borsa İstanbul, pazar ve piyasalardaki gözetim faaliyetlerinin etkinliğinin artırılması amacıyla yeni bir tedbir sisteminin önümüzdeki günlerde hayata geçirileceğini duyurdu.

Konuyla ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan duyuruda, piyasa bozucu ya da piyasa dolandırıcılığı şüphesi içeren emir ve işlemler ile olağan dışı fiyat miktar hareketlerinin proaktif bir yaklaşımla tespit etmek amacıyla Gözetim Tedbirleri Yönergesi hazırlandığı ve bir "Tedbir Yönetim Sistemi" geliştirildiği ifade edildi.

23 Temmuz 2019 tarihi itibariyle yürürlüğe girecek olan Gözetim Tedbirleri Yönergesi ve Tedbir Yönetim Sistemi, hem yatırımcı hem de yatırım aracı bazında uygulanabilecek. Söz konusu tedbirlerin uygulanmasına mesnet teşkil eden uyarılar ise sistem tarafından otomatik olarak üretilecek.

Sistemin hayata geçmesinin ardından herhangi bir uyarı durumunda;

- İlgili yatırım aracının piyasasında sağlıklı fiyat teşekkül etmesini teminen ve yatırımcıların zarar görmesini engellemeye yönelik olarak yatırım araçları için 3 aya kadar,

- Piyasa dolandırıcılığı kapsamındaki eylemleri ile piyasa bozucu eylemlerini kısıtlamaya yönelik olarak ilgili yatırımcılar için ise 6 aya kadar,

"İnternet Emir Yasağı", "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "Depo Şartı" gibi önleyici tedbirler hem yatırımcılar hem de yatırım araçları için birlikte veya ayrı ayrı uygulanabilecek. Bu kapsamda, piyasa kapanışının ardından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) duyurulacak olan tedbirler, yatırımcıya ya da yatırım aracına yasal mevzuat çerçevesinde yapılacak diğer incelemelere engel teşkil etmeyecek.

Sistemin yasal dayanakları ile kapsamını açıklayan Gözetim Tedbirleri Yönergesi metnine, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Borsa İstanbul tarafından, gözetim ve denetim faaliyetlerinin yerine getirilmesi amacıyla hali hazırda, 2012 yılında devreye alınan Yatırımcı Tedbir Sistemi, 2015 yılında kullanılmaya başkanan BISTECH teknolojik dönüşüm programı kapsamında küresel standartlarda bir gözetim altyapısı altyapısı olan SMARTS sistemi ve 2017 yılının Eylül ayında devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kullanılıyor.
    Y.t.d.
    umarım operasyon yapanlar ve işbirlikçilerini ortaya çıkaracak yöntemler daha da gelişir. Özellikle bu gyo hisselerinde hırsızlık haksızlık diz boyu.
    Son 15 yıldır en çok kazanan sektör olmasına karşın halka açık temsilcilerine yatırım yapanlar dolar bazında 5 ila 10 kat para kaybetti. Hırsızlık olmadan bu imkansız zira bu kadar kötü performans gösteren bir şirket zaten batardı. Varlıkların ve hisse fiyatlamasının dengeli, profosyonel biçimde sömürülmesi sonucu oluşan durum vkgyo topiğinde çokça mevcuttur
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

8. Ben hisseden çıkmanın şerefsize ite kopuğa pabuç bırakmak anlamına geleceğini düşündüğüm için burada yeniden yapacakları operasyonu beklemekteyim ^ bir kısım^
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Sayfa 788/802 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •