Sayfa 789/801 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799 ... SonSon
Arama sonucu : 6405 madde; 6,305 - 6,312 arası.

Konu: VKGYO Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Herkese selamlar bu arada
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

2. A.s. Bende buralardayım. ) A Haber 17.30 Finans Merkezi haberi çıktı. Engeç 2021 sonu açılacakmış, görüşmeler yapılmış .......YTD

3. Ayni ibb gibi olmuş şirket. Catir catir soydular guzelim şirketi.

4.  Alıntı Originally Posted by Kepenek Yazıyı Oku
    Herkese selamlar bu arada
    A.s
    Bu hissenin en eskilerindensin.
    Görüşlerine sadece şapka çıkarıyorum.
    Bu olası faiz indirimine karşı bankalar ve otomotiv sektörü epeyce primlendi ama Gyo’lar ayak uyduramadı bu hafta biraz hareketli olabilir.
    Y.t.d.

5.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    A.s
    Bu hissenin en eskilerindensin.
    Görüşlerine sadece şapka çıkarıyorum.
    Bu olası faiz indirimine karşı bankalar ve otomotiv sektörü epeyce primlendi ama Gyo’lar ayak uyduramadı bu hafta biraz hareketli olabilir.
    Y.t.d.
    buradakiler hep eski, en eski memix hocadır herhalde. Ayrıca hissenin fiyatı da bu eskilik yüzünden olabilir. Eskiler fiyat yükselince neler olabileceğini bildiği için yenileri uyarıyor. Yeniler dinlemiyor akıma kapılıyor doğal taşıyıcı oluyor. Bu taşıyıcılar gidene kadar spek dolarda olursa burda hem işini görüyor hemde düşük fiyattan geri teslim alıyor. Taşıdığımız hisselerin spek açısından miktarsal önemi yok belki ama yarın öbür gün milleti uyaracak belki burdakiler o yüzden dökmesi önemli. Biz gediğimizde de bir dünya insan vazife yapıyordu. Kimisi insanlık vazifesi kimisi bilmem ne

6. Tabi bu pazarlama işleri çok büyük işler meselâ o zamanlarda sayın cumhurbaşkanının neredeyse her konuşmasında finans merkezi geçiyordu. Bu metinleri hazırlayıp önüne kim koyuyorsa artık..! 2016 da bitecekti 18 oldu 20 oldu 21 gidiyor.. 3.44 rüçhan hakkı kullandırdıkları hisse fiyatı 1.5 ,2 tl arasında geziyor ve enflasyon, dolar, satınalma gücü olarak bakmaksızın sadece rakama baksan rezalet ortada..

7. Şu ana kadar herşey küçük yatırımcı aleyhine cereyan etti alınan kararlar herşey gecikmeli veri robot vesaire gibi, inşaallah son yönetmelikte de bir hinlik yoktur diyorum artık

8. Bu hafta faizerin indirilmesi gündeme geldiği için sağda solda gyo şirketi bakıyorum da, bir tanesi de bu vkgyo, bu beklentiyle ekgyo harekete başladı.
    Teknik olarak güzel görünüyor, spk kanunu da değişti bunda eskisi gibi tokatlamalar yapamayacaklar artık, birazcık takibe alalım bakalım.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 789/801 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •