Sayfa 799/802 İlkİlk ... 299699749789797798799800801 ... SonSon
Arama sonucu : 6410 madde; 6,385 - 6,392 arası.

Konu: VKGYO Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 5 sene uzun vadenin de uzunu. Dolar kuru 2,19 olduğunda 3,44 bedelli yaptı. 1,57 dolar dan yönetim herkese bu hisseyi kakıttı, operasyon ortaklarıyla beraber.
    Devletin ortağı olduğu şirketin yaptığı vurguna bakın. Gelen para ifm yerine güneş sigorta arazisi, fikirtepe projesi diye diye kayboldu.

Bugünün kuruyla (5,48) hisse anca 8,60 olacak ki dolar bazında kaybımız yok diyelim, faiz kaybını saymıyorum bile.
    Bu hissenin bırak 8,60 olması 3,60 olması hayal çünkü karlılık gözetmeyen, yandaş kurtarma sevdalısı, emir kulu bir yönetim hababam debabam maaşları cukkalıyor.
    Bizde 5 yıldır kaçan fırsatlara vah vah çekip duruyoruz.

Uzun yatırım iyi bir yatırım değildir, helede Türkiye gibi nereye gittiği belirsiz bir ülkede, çoğumuz ben dahil bu hatayı yaptı.
    Umarım buradan hisseye girenler haklı çıkarda, yükselir ben yanılırım.
    İyi haftasonları

2.  Alıntı Originally Posted by Nick01 Yazıyı Oku
    5 sene uzun vadenin de uzunu. Dolar kuru 2,19 olduğunda 3,44 bedelli yaptı. 1,57 dolar dan yönetim herkese bu hisseyi kakıttı, operasyon ortaklarıyla beraber.
    Devletin ortağı olduğu şirketin yaptığı vurguna bakın. Gelen para ifm yerine güneş sigorta arazisi, fikirtepe projesi diye diye kayboldu.

Bugünün kuruyla (5,48) hisse anca 8,60 olacak ki dolar bazında kaybımız yok diyelim, faiz kaybını saymıyorum bile.
    Bu hissenin bırak 8,60 olması 3,60 olması hayal çünkü karlılık gözetmeyen, yandaş kurtarma sevdalısı, emir kulu bir yönetim hababam debabam maaşları cukkalıyor.
    Bizde 5 yıldır kaçan fırsatlara vah vah çekip duruyoruz.

Uzun yatırım iyi bir yatırım değildir, helede Türkiye gibi nereye gittiği belirsiz bir ülkede, çoğumuz ben dahil bu hatayı yaptı.
    Umarım buradan hisseye girenler haklı çıkarda, yükselir ben yanılırım.
    İyi haftasonları
    İnşallah.
    Bayram öncesi bir hareket yapsaydı.
    Vkfyo açığa satış ve kredili işlem yasagı geldi hisse nerdeyse tavana yürütecekler.
    Y.t.d.

3. Bu hisse bu ulkede aslinda devlet eliyle neler yapilabilecegini gostermiştir.

4. Maliyeti düşük olan az çok kâr eden hiç arkasına bakmasın kardeşim.
    Bu hissenin tahtasında kolay kolay kimseye ekmek yedirmezler.
    Zararım çıksın tek kuruş kâr istemiyorum tam 4 yıl oldu.
    Y.t.d.

5. Bayram öncesi paraları toplayıp gittiler

Artık paralarımızla kurbanı keser günahlardan arınırlar, çevrelerine de dağıttılar mı tadından yenmez.

eee namusu ve şerefiyle iş yapan insanlar bunlar sonuçta, haram lokma geçecek değil ya boğazlarından.

6. Bu nedir ? Her defasinda satmadigimiza pisman ediyorlar. Bir kere de ciktigin yere yakin kapat. Maşallah bumerang gibi

Yatırım tavsiyesi değildir

7. Yarın duruma göre bir yorum yapacağım. Bakalım yarınki hareketleri nasıl olacak.

MI 8 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Haber mi var gozden kacan, son dk da bu hareketi neden yapti?

Sayfa 799/802 İlkİlk ... 299699749789797798799800801 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •