Sayfa 102/803 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 6419 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. [IMG][/IMG]
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

2.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Yukarı gidecek isek 131,500-600 ü geçemesi lazım... Aşagı gelecek ise 131,100-131,000 seviyesini takip edecegim..
    Haber akışı rahat vermiyor...
    Yine ABD li senatör konuşmuş, ay başında yaptırımlar kongreye falan diye...
    İşlem yapmak için zor günler...
    Bir çırpıda destekler kırılıyor...

günaydın..

akşama kadar dayak yiyen bir borsa bir günde geri dönmez. ancak tepki alımları ile toparlanabilir

5. İllaki işlem yapma mecburiyetinde değiliz... Birazda izleriz... İşlem yapacak ise riski azaltmak lazım... Geçen kurallara uymayarak fazla poz açtım anında cezasını cektim... Bilmek Önemli değil bence bildiğini uygulamak önemli... Para yönetim disiplininde kopmadıgın sürece burada olmaya devam ... Para disiplinine uymaz isen burada ömrün kısa olur yada devamlı buraya para aktarmak zorunda kalırsın.. Tabi buraya aktaracak paran kalırsa..
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

6.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    İllaki işlem yapma mecburiyetinde değiliz... Birazda izleriz... İşlem yapacak ise riski azaltmak lazım... Geçen kurallara uymayarak fazla poz açtım anında cezasını cektim... Bilmek Önemli değil bence bildiğini uygulamak önemli... Para yönetim disiplininde kopmadıgın sürece burada olmaya devam ... Para disiplinine uymaz isen burada ömrün kısa olur yada devamlı buraya para aktarmak zorunda kalırsın.. Tabi buraya aktaracak paran kalırsa..
    Çok haklısın , insanlar buraları kesin para kaybedilen yerler olarak adlandırır ve kumar bağımlılığı tanımlaması yapıp bırakamaz...
    Ama belirli bir disiplinle ve sabırla kesinlikle belirtilen tanımlar dışındadır bu ortam...

Bu arada 131.400 den pozların bir kısmını kapattım, 131.600 üstüne atamayacak gibi geldi...
    Herkesin günü güzel geçsin...

7. Thy
    tcell
    30 endeks long...

8.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Thy
    tcell
    30 endeks long...
    Erken zıpladı, ben Thy 55 den biraz verdim, diğer vade alacağım...

Sayfa 102/803 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •