Sayfa 110/803 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 6420 madde; 873 - 880 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    KOZAA

9.02

9.16

9.28

9.34_ kapanış

9.47

9.51

9.61

9.77

9.83

9.86
    birinci destek 16 ya değdirdiler. bakalım biraz daha somun yedireceklermi

2.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Nasıl bir seviye bu böyle 131,000 bir türlü karar veremedi..
    Piyasa toparlanmaya çok yakın görünüyor. İşaretler çoğaldı.

Bu seviyelerin altına kayarsa şelale olur, kaçarız..

3. [IMG][/IMG]

Son kezde olsa bir dalış gelmez mı...
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

göstere göstere alırlarmı hiç ne hain bunlar. şimdi yükselişte gelse kimse dokunamayacak. tepki yükselişi yani

5.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Sn Zinedrimed THY de neler oluyor senin gözünden..
    Endeksin 15-20% si burada dönüyor sayın Zülfü Aşkın..
    Yukarı yapacaklarsa mecburen alacaklar...
    Bankalardaki saçma açığa satış yasağı kalkana kadar burası hareketli olur... 13.30 stopla devam ediyorum ben... Çok yakın stoplar koymuyorum yanılmamak için...
    Hisse 60 üstündeyken çalıştığım aracı kurumlardan biri “Al Önerisi” gönderdi ve araya 500-600 K lotla girdi ve iyi dayak yedi...
    Daha önce de belirttim bilançosunu çok beğenmememe rağmen endeks te 110 hedefi ile burada 14.70 beklentim var...
    Ama görüyorsunuz piyasayı 2 haberle stopta olabiliriz...

PS: bu arada doların gözü aşağıda kapattıklarımı ve bir tık fazlasını 130.925 den yerine koydum...

6.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku

Sanayi ararken petkimi buldum.

Grafik olgunlaşıyor ama henüz stabilize olmadı.
    Petkimle alakalı olarak;

- Hisse marjını en önemli etkileyen hususlardan biri Etilen-Nafta makası... şirket aradaki farktan para kazanıyor, makas şu anda inanılmaz düşmüş durumda şöyleki; Haziran başı 750 USD olan makas bu hafta başı 276 USD ye kadar düştü...

Dolayısıyla karlılık çok darbe yedi...

- Star rafinerisi önümüzdeki dönem tam kapasite ile çalışacak ve 110 M USD / yıl artı katkıda bulunacak şirkete...

- birde bilinmeyen yeni yatırım hikayesi var, Petkim dahil olacak mı olmayacak mı? En büyük baskı unsurlarından biri de bu...

- önümüzdeki yıl temettü ödemesi olmama ihtimali de bir diğer baskı...

Vadelisinde çok işlem yaptım bu yıl, bence en önemli fırsat sunan kağıtlardan biridir... Ama şu yazdığım hususlarda inşallah olumlu gelişmeler olursa... Kısaca benim gözümde röntgen bu şekilde...

30 hissesi olduğu ve vadelisi olduğu için yazdım, umarım kalabalık yaratmadım...
    İyi akşamlar herkese...

7. XU30 da olan her hisse viop a dahildir... Tabiki XU30 da olan her hisse hakında yorum yapacagız... Ayrıca XU30 hisselerinin vadeli olanlarınıda alıp satıyoruz... Yorumlar için sağolun..
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

8.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Sayfa 110/803 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •