Sayfa 158/803 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon
Arama sonucu : 6420 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    Sorun yok bence pazartesi gerçekleşebilir..
    134.500'ü bugün bekliyordum ama sanırım söylediğiniz sebeplerden dolayı ertelediler.
    yok ben sorun etmiyorum çünkü garan bu senenin zirvesi 10.40 geçilmeden çakmazlar. 10.34 e kadar alıp sonra geri dönülecek öyle bir şey görmedim ben. zaten yükseliş ısrarımda bundandır. bide kafamda 10.17 takılı kalmış kafamda. beyin işte takılınca takılıyor kalıyor. gerçekten çok saçmaladım bugün

ayrıca p.tesi sert yükseliş olacağını tahmin etmiyorum. dalgalı bir piyasa yaparak taşları yerine oturturlar

camında akşamları saat 18.00 sonra ve c.tesi pazar günleri kapalıyız diye yazan tükan gibiyiz

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    camında akşamları saat 18.00 sonra ve c.tesi pazar günleri kapalıyız diye yazan tükan gibiyiz
    ) Viop24 o işleri zaten yeterince cover yapıyo diye..

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    ) Viop24 o işleri zaten yeterince cover yapıyo diye..
    orda daha çok usta var daha çok konuşma hakları varmış gibi algılanarak sanki burası acemi birliği görüntüsü veriyor. halbuki benim için netice alamayan bir usta ile üç günlük borsacının hiçbir farkı yok... rahat olun burda kimse kimsenin ne olduğunu bilemez

heyecan olmayınca insanın içinden yazmakta gelmiyor değilmi heyecanda yeni keşifler, yeni buluşlar ile oluşuyor, yani oturmakla burnunu karıştırmakla değil düşünmekle oluyor

7.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    orda daha çok usta var daha çok konuşma hakları varmış gibi algılanarak sanki burası acemi birliği görüntüsü veriyor. halbuki benim için netice alamayan bir usta ile üç günlük borsacının hiçbir farkı yok... rahat olun burda kimse kimsenin ne olduğunu bilemez
    Sevgili karar_anı, aksine burası başta Zülfü Hoca olmak üzere daha bu işin bilincinde olan insanların olduğu yer gibi geliyor...
    Malum viop eşittir kumar güzellemesi var ama buradaki benim takip ettiğim arkadaşların hepsinin bir sistemi ve disiplini var, o yüzden de çok verimli bir ortam...
    Haftasonu sakin geçiyor lakin sizinle birlikte önümüzdeki hafta değerlendirmesi yazalım burada...beklentiler , olabileceklere yönelik...
    Herkese mutlu, sağlıklı hafta sonları...

Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Sevgili karar_anı, aksine burası başta Zülfü Hoca olmak üzere daha bu işin bilincinde olan insanların olduğu yer gibi geliyor...
    Malum viop eşittir kumar güzellemesi var ama buradaki benim takip ettiğim arkadaşların hepsinin bir sistemi ve disiplini var, o yüzden de çok verimli bir ortam...
    Haftasonu sakin geçiyor lakin sizinle birlikte önümüzdeki hafta değerlendirmesi yazalım burada...beklentiler , olabileceklere yönelik...
    Herkese mutlu, sağlıklı hafta sonları...
    siz benimde böyle düşündüğümümü sandınız? dikkat edin ben netice alamayan bir usta oyuncu ile üç günlük acemiyi aynı seviyede görürüm diyorum ve herkesin öngörüsünü okuyorum. zaten benim zevkim kalite kontrolü yapmak sallasın herkes salladığı kadar. yayladayız havada temiz diye düşünülmesin buraları daha kimler takip edip vaktini geçiriyordur. onun için biraz destekli atılır, destekli yorumlar yapılırsa, komik duruma düşülmemiş olunur. illaki birileriyle göz göze gelmek şart değilki, hepimizin evinde aynada var. ben dünkü yaptığım yorumlardan dolayı inanın düşündükce gizli takipciler arasında çok usta oyuncuların olduğunu ve bumuydu diye söylendiklerini düşünerek hala yerin dibine giriyorum.. diğer konu ile ilgili ben ironi yapmıştım. böyle çok iyi az konuşalım öz konuşalım. yoksa dün benim olduğu gibi battıkca batarız

Sayfa 158/803 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •