Sayfa 174/803 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon
Arama sonucu : 6420 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. Not Alalım;
    18.05 kapanışta ;
    USD : 5.7502
    Dow : - 0.52%

Bakalım yarın ki açılışa nasıl olacak...
    Herkese iyi akşamlar, emeği geçenlere teşekkürler...
    Endeks, thy, pgsus devam...

2. Bu arada Bayım, vurduğun iflah olmuyor...
    Çarşın, pazar olsun...

3. Poz yok eve flat.. Ama poz taşıyan biri olsaydım kesinliklen şort giderdim eve..
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

4. Zoe tuttum kendimi...short olunası bir kapanış öncesi vardı
     Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Poz yok eve flat.. Ama poz taşıyan biri olsaydım kesinliklen şort giderdim eve..
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. [IMG][/IMG]
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

6.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Poz yok eve flat.. Ama poz taşıyan biri olsaydım kesinliklen şort giderdim eve..
    Pastaya bakınca .. Yarınki enflasyon rakamı ve aralık ayı faiz indirimi havuçu olmasaydı kesinliklen şort şort diye işlem yapardım

7.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Pastaya bakınca .. Yarınki enflasyon rakamı ve aralık ayı faiz indirimi havuçu olmasaydı kesinliklen şort şort diye işlem yapardım
    Pasta hakikaten rahatsız edici...
    Dow açılışıyla keşke 133.500 den gönderseydim...
    Bu durumlarda ha düştü ha düşecek derken yukarı sürmeye çalışır diye düşündüm...
    Pegasus tan korkmuyorum , düşük beta yarın endeks eksi de olsa artıda kaptır bence ama diğerlerine bakalım...
    Belli de olmaz buraya kadar gelmişken, trenden de çok kişi atlamışken ben olsam bi 110.500 gösterirdim...
    Kar - zarar kardeş ne çıkarsa artık...
    Herkese iyi akşamlar...

8. VİOP üç günlük pasta(28 kasım - 2 aralık)...

Ben pek de kötü yorumlamadım pastayı...

Üç günlük pastada Merill Lynch ile Akbank tarafından yapılan işlemlerin aynı kurum tarafından yapıldığını düşünüyorum...

Öyle olmasa dahi Merill Lynch oyundan çıkmış Akbank oyuna girmiştir diyebiliriz...

Yani büyük bir oyuncu çıktı, büyük bir oyuncu girdi değişen birşey yok...

Tacirler aynı şekilde şorttan çok sert bir şekilde neredeyse flate döndü 11 bin kont. az değil...

Yurt dışındaki negatif hava dışında yarın için risk veya trendi bozacak bir durum görmüyorum...

Yurt dışındaki negatif havanın bizi açılışta sınırlı negatif etkileyeceğini düşünüyorum...

Hiç negatiflik olmasa dahi şaşırmam keza Bovespa +0,86 şu an...

En kötü senaryoda bile 107.300' ün altına ineceğimizi sanmıyorum...

Bu durumda teorik fiyatın 500 puan altında kapanış olduğu için yarısı zaten fiyatlanmış durumda...

Sayfa 174/803 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •