Sayfa 188/803 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288688 ... SonSon
Arama sonucu : 6418 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. Herkese iyi akşamlar.. Benim için başarısız bir gün oldu.. Poz yok flat.. Başarılı olanları tebrik ediyorum
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

2.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Havayolu süper hareket oldu...
    Ben 04-05 den kaçtım, sen de okuduğum kadarıyla 01 den kapadın...
    74 den ufak ufak alıyorum tekrar...
    Yine hamsi balığı gibi kaydık palanın elinden...

Bugün %90 long pozisyondan flate geçtim...

Yoksa sonumuz fecaat olurmuş...

THY dahil long için bekleme taraftarıyım...

Yükselen trend bariz bir şekilde kırıldı çünkü...

bugün çok sattılar artık bir kaç gün belimizi düzeltemeyiz. allahtan seans bitimine denk geldi. yoksa imanımızı gevreteceklerdi... ben kağıttan çıkmadım çünkü böyle bir satış bende beklemiyordum. yarın gel gel alımları olur diye tahmin ediyorum. bu ara ucuz pahalı nasıl denk getirirsem çıkacam alımdan
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

4.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Yine hamsi balığı gibi kaydık palanın elinden...

Bugün %90 long pozisyondan flate geçtim...

Yoksa sonumuz fecaat olurmuş...

THY dahil long için bekleme taraftarıyım...

Yükselen trend bariz bir şekilde kırıldı çünkü...
    Şanslıydık...
    Thy 70 den de aldım...
    Endeks de tadımlık 131.025 den az uzun...
    Trend kırıldı ama benim için önemli olan 106.800 ün tam altında sanki kasıtlı gibi...
    Akşama sarışın daha güzellemeler yapabilir...
    Herkese iyi akşamlar, emeği geçenlere teşekkürler...

Son yarım saat cok hızlı oldu. O ara dolar da artıya gecti ama duruldu. Ben hiçbir şey anlamadım.

THYAO ve GARAN ı sert verdiler. Bunların ikisinde de kısaydım ama erken kapatmıstım

Zengin olacagım bir günde azla yetinmek zorunda kaldık

Trump ile Erdogan aksam görüseceklermiş.

Bu yüzden HALKB ve ENDEKS longladım

-----------------

Grafikte belirttiğim destek kırıldı aslında ama olumsuz bir haber gelmez ise tekrar yukarı atak yapacagını düşünüyorum

Kötü bir gündü. Herkese iyi aksamlar

[IMG][/IMG]

bugün her insanın kendi aklını kullanması gerektiğinin bir kez daha kanıtı oldu. çünkü burada herkes bende dahi tahmini yorumlar yapıyoruz. mesela ben al satcı olmama rağmen tahmini yorumlar yapıyorum. çünkü burası vakit geçirme yeri..olayın herkes böyle olduğunu kabul ederek davranırsa kendi çıkarına olur ve kimsede kendisini sorumlu olarak görmez. çünkü bazen sanki sözleşmeliymişiz gibi davrananlar oluyor. gerçi burda henüz böyle bir şey görmedim ama hatırlatayımda hanzo"lar anlasın diye yazdım
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

7. 3.4 lerden alıp dayanamayıp sattım spotta .. Tüpraş petkim hatta Sasa çok olumlu değiller yükselişte
     Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Günlüklerden bakınca hareketler temiz. Vaktinde yakalayana iyi bırakır gibi görünüyor. Bu yüzden geçen hafta niyet etmiştim..
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Malûm ABD olayları Trump kıvırması yönünden bende shortladım Ereğli..
    Başarılar
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ben endeksin buradan 500 puan daha düşmesine oynadıgım için EREGL de shortladım biraz. Genelde düşeni longlarlar ama ben tam tersi hareket ediyorum
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 188/803 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •