Sayfa 189/803 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon
Arama sonucu : 6418 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. Bu gün çok bakamadım ama 134 den shorttum malum kapatamadım işim gereği..
    Daha önce sistem grafik atmıştım.134400 gecikmesinde kademeli shorttum aynı anda Ereğli de long kalan uzun pozu anında shorta döndüm...
    Altta 130750 kaldı.. hatırlayın yeşil bölge..

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bayım buralardaysan tebrikler...
    Dow u bitirdin, senkronun uzun zamandır müthiş...
    Gerçekten bravo...

Acikmalar guzel toplanti sonrasi. Yarin acilista bir 1000 puan alir miyiz. Bence dusus cok abarti oldu. Tahminim stoplar patladi. Garani ve Thyao u 20 kademe bir anda verecek ne oldu.

Bu arada dolarda almistim 5.74 den. 5.76 uzerinde kalirsa dolar is yapar.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

oyunu daha net okuyabilmek için ne yazsam, nasıl nasıl yazsam, diye düşünmek yerine biraz ayık kafa ile davranmam gerektiğine karar verdim.. uzaktan izlemeye devam edeceğim tabii. belki daha heyecanlıdır size bol şanslar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    oyunu daha net okuyabilmek için ne yazsam, nasıl nasıl yazsam, diye düşünmek yerine biraz ayık kafa ile davranmam gerektiğine karar verdim.. uzaktan izlemeye devam edeceğim tabii. belki daha heyecanlıdır size bol şanslar
    3 4 gun uzaklas. Iyi geliyor. Hic bakma haberlere ekrana.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    3 4 gun uzaklas. Iyi geliyor. Hic bakma haberlere ekrana.

ben oyunda sıkınıtı yaşamıyorum. alırsın verirsin bunlar doğal hareketlerdir. ben yaptığım yorumun sıkıntısını yaşıyorum ve ister istemez etkileniyorum. bugün mesela ne bende kabahat vardı, nede oyunumda, resmen gasp yaptılar. kim ne yapabilirdiki...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    ben oyunda sıkınıtı yaşamıyorum. alırsın verirsin bunlar doğal hareketlerdir. ben yaptığım yorumun sıkıntısını yaşıyorum ve ister istemez etkileniyorum. bugün mesela ne bende kabahat vardı, nede oyunumda, resmen gasp yaptılar. kim ne yapabilirdiki...
    Abi senin ne kabahatin olacak. Herkes olgun ve akli basinda insanlar. Emin ol kimseyi kotu etkilemiyorsun. Zaman ayirip buraya destek direncleri yaziyorsun. Mumkun oldugunca pozlarimizi yazmaliyiz. Mesela ben garanda shortladim ama sen tam tersi dusunuyorum. O halde iki kere dusunurum. Bu herkes icin ayni. Ornegin bugun herkes sirayla thy long pozlari kapatti. Bu bir gostergedir. Bu kisiler bir sey gormustur.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Abi senin ne kabahatin olacak. Herkes olgun ve akli basinda insanlar. Emin ol kimseyi kotu etkilemiyorsun. Zaman ayirip buraya destek direncleri yaziyorsun. Mumkun oldugunca pozlarimizi yazmaliyiz. Mesela ben garanda shortladim ama sen tam tersi dusunuyorum. O halde iki kere dusunurum. Bu herkes icin ayni. Ornegin bugun herkes sirayla thy long pozlari kapatti. Bu bir gostergedir. Bu kisiler bir sey gormustur.

ben düşünerek değil rakamlara göre değerlendiriyorum. kendim oynarken değil yazarken nasıl yazsam diye düşünüyorum. yorum katmayım sadece destek direnç yazıp bırakayım diyorum ama görüyorum geçmiş gidiyor duramamıyorum bak bugünkü oyun hem direnci geçtiler, hemde dönüp desteğini kırdılar. böyle oyunlar numaradır bana göre silkeleme...

Sayfa 189/803 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •