Sayfa 190/803 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon
Arama sonucu : 6418 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. Son saat ne yapmışlar öyle!

2. Bankacılık endeks kanal tamamlanıyor.

30 endeks düzeltme yaparken, ya da yatay kalıp da, bankaları alırlar mı??

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Bankacılık endeks kanal tamamlanıyor.

30 endeks düzeltme yaparken, ya da yatay kalıp da, bankaları alırlar mı??
    kardeşim benim yukarı yöne hiç şüphem yok ama ahmet mergen bir taraftan nuri sevgen bir taraftan 130 du 150 iydi derken millet azıcık kıpırdamada yükleniveriyor. onlarda yedirmiyor. eğer bunlar konuşmasa çoktan garan 10.40 zirvesini geçmişti
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Son saat ne yapmışlar öyle!
    Keske bende senin gibi ekran basinda olmasaydim. 133,900 den actigim shortlari oylece biraksaydim. Ustelik bir de yanlarinda thy garan eregl shortlar vardi. Ekran basinda olunca cuvalliyoruz.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    kardeşim benim yukarı yöne hiç şüphem yok ama ahmet mergen bir taraftan nuri sevgen bir taraftan 130 du 150 iydi derken millet azıcık kıpırdamada yükleniveriyor. onlarda yedirmiyor. eğer bunlar konuşmasa çoktan garan 10.40 zirvesini geçmişti
    Sevgili karar_anı, ben normalde Garan ve Akbank vadelisinde işlem yaparım...
    Ama açığa satış yasağından sonra sadece Akbank ta bir kez fırsat bulup ( 6.95 ken) long oldum...
    Çünkü olmuyor, yabancı girmiyor , hacimler yerlerde... oyunu kuralına göre oynayıp, endeks = Thy diyerek orada pozisyon alıp hareket etmeyi daha uygun buldum...çünkü Thy siz bir yere gidemez...
    Ben inşallah yakında şu yasağın kalkacağını düşünüyorum, o zaman iş mecrasına döner ben de yanınıza gelirim umarım...
    İyi akşamlar...
    PS: yorumlarınız değerli, ve lütfen etki altında bırakıyor gibi düşünmeyin, buradaki arkadaşların hepsinin inanın çok ince süzgeçleri var...

Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Sevgili karar_anı, ben normalde Garan ve Akbank vadelisinde işlem yaparım...
    Ama açığa satış yasağından sonra sadece Akbank ta bir kez fırsat bulup ( 6.95 ken) long oldum...
    Çünkü olmuyor, yabancı girmiyor , hacimler yerlerde... oyunu kuralına göre oynayıp, endeks = Thy diyerek orada pozisyon alıp hareket etmeyi daha uygun buldum...çünkü Thy siz bir yere gidemez...
    Ben inşallah yakında şu yasağın kalkacağını düşünüyorum, o zaman iş mecrasına döner ben de yanınıza gelirim umarım...
    İyi akşamlar...
    PS: yorumlarınız değerli, ve lütfen etki altında bırakıyor gibi düşünmeyin, buradaki arkadaşların hepsinin inanın çok ince süzgeçleri var...
    benim sıkıntım kendimle ilgili. akşam garanı çaktıklarında bende yorum yapıyordum hemde kısacık. baktım çakmışlar göremedim bile. gerçi benim garanla ilgim yoktu ama beni ilgilendiren kağtta olabilirdi.. bide şöyle bişey var her yerde destek şurası direnç burası yazılmaz çünkü üç kademe yukarda bir direnci daha vardır geçti diye alınır yukarı dirençten kafasına satışı yer. işin doğrusu böyle durumlarda boş bulunup yazmaktan dolayı zarar bile verebiliyoruz. ama bugünkü 10.23 ten hiç şüphem yoktu gasp yaptılar ne yapabilirdik
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

XU030 GÜNLÜK

Benim tahminim yarın acılısta 131.700 - 132.000 arasında bir yere dokunur.

Satısı cok abartılar ve lüzümsuzdu. Dolarda geri geldi. Acıklamalarda ılımlı

Kanalı az biraz ihlal etse de tekrar içine girmeye caba gösterecektir.

Grafiğikte göreceğiniz sekilde brakeout yaptıktan sonra olagan diyebileceğimiz bir düzeltme yapmıs

129.600-700 cok kuvvetli bir destek.

Sadece bu satısı bir anda ve abartarak yaptıgı için sasırıyoruz

[IMG][/IMG]

olayı yarın garana göre değerlendirirsek ancak günü toparlanma çabası ile geçirebilir. yani artı açılışta hemen üzerine atlamak sıkıntı yaratabilir. ben böyle düşünüyorum

Sayfa 190/803 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •