Sayfa 192/803 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon
Arama sonucu : 6420 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    131.500 altı yok çok güçlü destekti ne oldu dakika sürmedi yerle bir oldu...
    Aslında 131.025 kapatmazdı ama vadeli cok hızlı düştü ve toparlayamadı sonrasında.

Hatta bir ara 131.000 e düşüp 131.700 e ekadar gitti geri geldi

Muhtemelen o arada da long olanları bicmeye oynadılar.

ekranda rakamları tam olarak göremesemde yarından itibaren viop destek direnç yazmayı düşünüyorum. kırılan rakamları yazdığımda uyarıp en düşük şurası en yüksek burası dersiniz herhalde. tabii önce bir ısınalım bakalım hem yorumsuz olacağı için benimde iki rakam yazmakla kafam dağılmamış olur
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

3. Karar Anı Bey, Garan'da destek neresi?

bazen boşluğa düşüp bir anda çakılırsınız böyle oldu diye hani ne oldu denmez. birde verilen rakam önemli. ne kadar doğru ne kadar değil... bu günü hiç dikkate almayın. bakın ben haber dinlemeden, dedikodu dinlemeden davranan birisiyim yemin ediyorum aylardır daha serty satışlar görmeme rağmen böyle bir güne hiç şahit olmadım
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by Ege Mavisi Yazıyı Oku
    Karar Anı Bey, Garan'da destek neresi?
    9.82 isterlerse buraya kadar satabilirler kırılması hiçiyi olmaz

altına birde pardon 9.72 var belli olmaz lazım olur
    Son düzenleme : karar_anı; 04-12-2019 saat: 00:42.

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Aslında 131.025 kapatmazdı ama vadeli cok hızlı düştü ve toparlayamadı sonrasında.

Hatta bir ara 131.000 e düşüp 131.700 e ekadar gitti geri geldi

Muhtemelen o arada da long olanları bicmeye oynadılar.
    Olabilir ama beni düşündüren neden,çok hızlı vermeleri.... Kimseye kısa yapma fırsatı vermek istememiş olabilirler mi..
    Böyle de düşünebiliriz...
    Sonuçta satmaya sattılar devamı gelir mi yoksa almaya başlarlarmı sabah öğreneceğiz.

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    ekranda rakamları tam olarak göremesemde yarından itibaren viop destek direnç yazmayı düşünüyorum. kırılan rakamları yazdığımda uyarıp en düşük şurası en yüksek burası dersiniz herhalde. tabii önce bir ısınalım bakalım hem yorumsuz olacağı için benimde iki rakam yazmakla kafam dağılmamış olur
    topikte 15 kişi olmasına rağmen sanırım pek ciddiye almadınız olabilir nede olsa hayatında bir kez bile viop oynamamış birisiyim. hem bu benim avantajım nasıl olsa anlamıyorum diye pek oralı olan olmaz, bende rahatca yazarım

Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    Olabilir ama beni düşündüren neden,çok hızlı vermeleri.... Kimseye kısa yapma fırsatı vermek istememiş olabilirler mi..
    Böyle de düşünebiliriz...
    Sonuçta satmaya sattılar devamı gelir mi yoksa almaya başlarlarmı sabah öğreneceğiz.
    Bence robotlar calısmıstır. Garan ve THY bir anda 20 kademe düşünce zaten yapacak bir şey kalmıyor.

Aslında bu bir nevi long pozda olan kişilerin stoplarını patlatmak için olabilir.

Yarın acılısta bunu ögreniriz. Benim tahminim hafifte olsa gaplı bir acıs ve biraz yukarı sürer ve tekrar asagı verir. Hatta 129.xxx seviyeleri bile görebiliriz.

Benim oyun planım ise su sekilde. Long pozdayım bu arada

--------------------------------

1: 131.700 - 132.000 arasında LONG ları kapatır ve shorta dönerim

2: Shortları 129.700 e kadar tasırım ve tekrar Longa dönerim

--------------------------------

Tabi yukarıdakiler olmayabilirde. Sunu biliyorum ki artık cok fazla poz değiştirmeyeceğim. Bugün ellesmesek 2500 puan alıyorduk

Sayfa 192/803 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •