Sayfa 197/803 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon
Arama sonucu : 6418 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

direnç şurası burası diye yazdık ama tepki alımıdır bu. yukarısı boş olduğu için nereye kadar alacaklarını tahmin edemeyiz piyasa bu gün canını kurtarak yara almadan kapatmaya çalışacak ve becerebilirde
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Hocam yönlendirme gibi olmasın ama , endeks düşecek diyorsan ( ki bende öyle düşünüyorum kısmen) niçin eksi makasta endeks shortluyorsun...
    Endekse paralel olabileceğini düşündüğün kağıt bulsan daha mantıklı olmaz mı?
    Haklısın. 131.950 e ye kadar teknik olarak mümkündü

O ara shortlayacak hisse bulamadıgım için 1.parti shortları alayım dedim.

Beklesekte olurmus

3. Kısa sabah tepkisi sonrası dünkü harekete devam bence...

4. GARAN da satışları CİTİ karşılıyor..
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

düşecek düşecek deniyor bende aldıklarından vererek düşer diyorum. yani dünkü gördüğü seviyenin çok altında satışlar olmaz... bugün yukarı aşağı asansör bir hareketler görürüz
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

6. 264 : Akbank, konut kredisi faizini %0,99'a indirdi

Faiz indirimi kokusu olabilir mi..
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

7.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    GARAN da satışları CİTİ karşılıyor..
    Akşam vadeli de geçen hafta açtıklarından bir miktarını kapatmış görme şansımız var mı?

Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Hocam yönlendirme gibi olmasın ama , endeks düşecek diyorsan ( ki bende öyle düşünüyorum kısmen) niçin eksi makasta endeks shortluyorsun...
    Endekse paralel olabileceğini düşündüğün kağıt bulsan daha mantıklı olmaz mı?
    Garan belki de bu yüzden artı

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 197/803 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •