Sayfa 235/803 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon
Arama sonucu : 6417 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. 5 dakikalık grafiğe göre uyarlanmış momentum 89 ema 377 kesişimi..şuan 0 naoktası da dahil sat vermek üzere..
    134 üzerinde kalıcılık sağlayamayan fiyatta momentum resmen çığırmış desteklemiyorum diye..
    ve mom 1,5 değerinden dönmüş....
    aşağı kesisşimler güzel tren başlangıçlarını ifade eder hele ki bu periyotta kısa da bir uyumsuzluk ema ile onaylanırsa ki yakınız bu duruma alayına short..çünkü direnç bölgesi dönüşleri hep böyle oldu...

2. bu grafik fiyta değil sadece CCİ Grafiği...
    ciddiye alıp kale alan dikkate alan oluyor mu bilmiyorum ama vakti zamanında da CCİ endeks analiznde VOP 30 da burası için yaptığım analizde 139000 seviyesi çok önemli asıl ralli bundan sonra başlar demiştim ve o günden bu güne bu grafiği hiç ellemedim...buyrun size 5 dakikalık ta 610 uzantılı ağır kanlı cci tepkisi..nasıl da 139 dan dönmüş görünüz...
    pala dalga geçiyor insanlara....
    CCİ 139000 etkisi çok önemli ve şuan ondan geri dönmüş haldeyiz..
    CCİ içnde ki ema seviyesine kadar CCİ GERİ dönmesini bekliyorum CCİ DA 0 noktası çok önemlidir ve denge sunar..ilk önce CCİ 40000 seviyelerine gelmesini beklerim...
    bu da vobu ortlama 132175 üstü long dediğim olaya getiriryor...
    pala dalga geçiyor herkesle...

134000 134400 bandı CCİ yı 139 bin üstünde mom la beraber orantılı taşır...PALA denen dürzü ne yaptı gene taşıyamadı...

Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku

5 dakikalık grafiğe göre uyarlanmış momentum 89 ema 377 kesişimi..şuan 0 naoktası da dahil sat vermek üzere..
    134 üzerinde kalıcılık sağlayamayan fiyatta momentum resmen çığırmış desteklemiyorum diye..
    ve mom 1,5 değerinden dönmüş....
    aşağı kesisşimler güzel tren başlangıçlarını ifade eder hele ki bu periyotta kısa da bir uyumsuzluk ema ile onaylanırsa ki yakınız bu duruma alayına short..çünkü direnç bölgesi dönüşleri hep böyle oldu...
    Bunu cok begendim. Ben genelde basit dusunurum. Sadece hareketli ortalama kullaniyorum. Bu guzel bir calisma olmus. Ellerine saglik

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bunu cok begendim. Ben genelde basit dusunurum. Sadece hareketli ortalama kullaniyorum. Bu guzel bir calisma olmus. Ellerine saglik

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sayı alenichev bende indikatörlerle ilgili çok iyi taktikler var ama inanın zamanım yok işlemlere...maalesef böyle oluyor hep..
    kararınızı beğendim sizin ve daha önce de size dedim ilk verilen kararlar her zaman doğru...bunu buluyorsun ama çok fazla kağıda açılıyorsun ...çok dağılma..başarılar...ve bu indikatörü böyle kullanın..
    saatlikte 38 uzantılı olarak kullanın tek başına ya da.. standart mom 38 ema kullanın 30 dakika altında en düşük ema değerinizde 89 olsun hatta deneyin ne mantıklı olyursa onu kullanın...buarada cci daha güvenilir..en azından fiyat hareketine göre hareket eder..saygılar

Short short’uz..
    Hisse.net adına ilgi yöneticimiz bizi 3 gösterip 4 kapanış ihmalli mute ettiği beri aynen ivedi zırwasal bol cortlar ilk iki gün, dipsel çoğu çoğu kawurma acımasız o diplerden ve re-short dün bugün tepelerinden kârdayız hesabı da arttırarak in ek$ınız..
    DowF’ zırwasal cortlarımıza ise ilaveler gün tepelerinden..
    Selamlar, iyi trade’ler..

6.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku

bu grafik fiyta değil sadece CCİ Grafiği...
    ciddiye alıp kale alan dikkate alan oluyor mu bilmiyorum .

Ben yazılan her yazıyı okurum... Hatta başkalarının sistemlerine bakarım kafama uyanı alır kullanırım... Yazan herkese teşekkür ediyorum
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

7. Sn Last Trader.... Nerelerdesiniz...
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

8.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Short short’uz..
    Hisse.net adına ilgi yöneticimiz bizi 3 gösterip 4 kapanış ihmalli mute ettiği beri aynen ivedi zırwasal bol cortlar ilk iki gün, dipsel çoğu çoğu kawurma acımasız o diplerden ve re-short dün bugün tepelerinden kârdayız hesabı da arttırarak in ek$ınız..
    DowF’ zırwasal cortlarımıza ise ilaveler gün tepelerinden..
    Selamlar, iyi trade’ler..
    Bayım sizi burada daha çok görmek isteriz...

Sayfa 235/803 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •