Sayfa 242/803 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon
Arama sonucu : 6418 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Az parayla margincall yedim ben bunda vakti zamanında..istenileni veremeyen kağıt

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    3 haftadır 3-4 TL arasına sıkısmıs halde. Bizler icin pek cazip değil cunkü volatil değil.

Son 3 hafta bu hisse de param olsa delirirdim herhalde

2. Merhaba...

Hisse net kurulduğun beri buradayım... Ne ögrendim ise buradan ögrendim.. Çok güzel dostluklar oluştu...Buradan başka yere gitmem aklımın ucundan bile geçmez burası evimiz gibi.. Sabahdan akşama kadar buradayız... Kimseyi etki altında bırakmamak adına.. Bu forumda izleyici ve okuyucu olmaya devam ediyorum..Herkese bol kazançlar diliyorum..
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

3.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Merhaba...

Hisse net kurulduğun beri buradayım... Ne ögrendim ise buradan ögrendim.. Çok güzel dostluklar oluştu...Buradan başka yere gitmem aklımın ucundan bile geçmez burası evimiz gibi.. Sabahdan akşama kadar buradayız... Kimseyi etki altında bırakmamak adına.. Bu forumda izleyici ve okuyucu olmaya devam ediyorum..Herkese bol kazançlar diliyorum..
    Hocam etki altında birakmak nedir? Burada gayet pozitif bir sinerji ortaya çıkmıştı. Yıllar önceki topiclerde de öyleydi (emekli günlerim!).

4. Analiz yapılıyor, dikkate alınıyor falan ama son karar herkesin kendisini ilgilendirir. Ben öyle bakıyorum. Kimsenin "bıdı bıdı"sına bakmayacaz bu saatten sonra..

*abd'de kasım'da tarım dışı istihdam 266 bin (beklenti 187 bin)

6. 06 Aralık Cuma 16:30 ABD'DE TARIM DIŞI İSTİHDAM KASIM'DA 266 BİN ARTTI, BEKLENTİ 183 BİN

ABD den veriler cok iyi geldi. Kötü olsa ucardı ama iyi gelince hic düşmez.

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    ABD den veriler cok iyi geldi. Kötü olsa ucardı ama iyi gelince hic düşmez.
    DXY fırladı..

Sayfa 242/803 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •