Sayfa 4/802 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 6413 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. Eksi olup artıya dönme potansiyeli taşiyan THYAO görünüyor şimdilik...
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

2. Endeks sortlar kapandı... GARAN- TUPRS sortlar devam
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

3. [IMG][/IMG]

sebze mevye fiyatları..

4. THYAO beni longla diyor...YEŞİL diyor ben de dur diyorum..11,50-11,51 bunu paas geciyorum..

5. YEŞİL için sinyal gelmeye başladı... Bakalım sinyal ne kadar güçlü..

6. ZÜLFÜ hocam "Günlük viop ticarethanesi" hayırlı uğurlu eğitici olur inşaallah

Pardon hocam bizlerde Grafik paylaşabiliyormuyuz sormadan ben paylaştım isterseniz silebilirim ....

7.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    ZÜLFÜ hocam "Günlük viop ticarethanesi" hayırlı uğurlu eğitici olur inşaallah

Pardon hocam bizlerde Grafik paylaşabiliyormuyuz sormadan ben paylaştım isterseniz silebilirim ....
    DÜKKAN senin dostum....Grafikle gelen herkes paylaşım yapabilir..

8. [IMG][/IMG]

Sayfa 4/802 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •