Sayfa 474/803 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon
Arama sonucu : 6418 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Bear hocam bana bir devre kesici yazsana zarar belli bir seviyeye gelince direkt kapatsin pozu ....dünkü zararımi cıkarmam icin bir yıl berberden 5 lira almam lazım
    Zülfü hocam bugün bizi resmen 5 lira alalım derken berber koltuğuna oturttular, kafa dazlak olacak şekilde traş ettiler...

Ama ben bugün kendi adıma zaafiyetimi söyleyim benim amacım 20 lirayı almaktı...

20 lirayı alma hırsı o kadar esir aldı ki beni her seferinde üstüne basa basa belirttiğim stop dahil bildiğim ve öğrendiğim hiç bir şeyi uygulayamadım...

Belki de finans piyasaları tam da bu yüzden var...

2.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Zülfü hocam bugün bizi resmen 5 lira alalım derken berber koltuğuna oturttular, kafa dazlak olacak şekilde traş ettiler...

Ama ben bugün kendi adıma zaafiyetimi söyleyim benim amacım 20 lirayı almaktı...

20 lirayı alma hırsı o kadar esir aldı ki beni her seferinde üstüne basa basa belirttiğim stop dahil bildiğim ve öğrendiğim hiç bir şeyi uygulayamadım...

Belki de finans piyasaları tam da bu yüzden var...
    Hocam ben bu sabah paranın 5/1 ni viopda bıraktım geri kalanını spot hesabına aldım... Bugünden sonra 5 liranın dışına cıkmam... Bir daha cıkarsam bu işi bırakırım...... Dün poz kapatıp eve gitmeseydim ...Hesap sıfır olmuştu.......
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

3. Zülfü hocam rica etsem 27 eylül 2019 ve 30 eylül 2019 tarihlerinin her ikisinin de bist genel pastasını paylaşabilir misiniz...

27 eylül günü de bu tarz baskın bir alım olmuştu...

4. [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

5. Çok teşekkür ettim Zülfü Hocam...

Elinize sağlık...

6.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Zülfü hocam rica etsem 27 eylül 2019 ve 30 eylül 2019 tarihlerinin her ikisinin de bist genel pastasını paylaşabilir misiniz...

27 eylül günü de bu tarz baskın bir alım olmuştu...
    Aynı günü çıkarıp baktım bende 2 saat önce...
    Ama önceki gün ki eksi bozdu işi kafamda...
    Sabırla bekleyeceğim bu sefer...

7. 27 eylülde olan hareketle birebir aynı...

Aynı aracı kurum, aynı kağıtlar, aynı üçkağıt...

27 eylülde 1.150 Milyar TL alım olmasına rağmen U100 2900 puan yükselebilmiş...

Bugün 900 Mn TL ile 5000 puan yükseldi...

Yarın 200 Mn TL ile 2000 puan yapabilir, çünkü aldıkça piyasa sığlaşıyor satıcı kalmıyor...

Garandaki kademeleri bugün gördünüz, pala insaflı çıktı yine istese çok rahat tavana kitlerdi...

Tabi bir günde tavana kitlemektense yavaş yavaş kitlemeyeceğinin garantisi yok...

Şu an borsa tabiriyle yer çekimsiz bölgedeyiz, 121 bin geçilirse tam bir muamma...

30 eylül ve sonrasında olan satış için bir benzerlik göremedim...

Sanırım 30 eylül dolaylarında barış pınarı harekatı mevzuu vardı, o zamanki sert düşüş o yüzden...

Konjonktürel olarak o dönemdekine benzerlik gösteren haber akışı şu an için yok...

Hatta tam tersine, olası not artışı (ocak sonu), 16 ocak MB toplantısı, 15 ocak çin - abd imza süreci gibi pozitif beklenti yaratabilecek haber akışı mevcut...

Tekrar altını çiziyorum şu an için diyorum, yarın ne olacağını kimse bilemez...

Hatta deli saçması bir öngörümü de paylaşayım sizlerle ocak sonunda iki kademe birden not artışı bekliyorum...

Kimse 6 ay gibi bir sürede sebepsiz yere borsayı 35-40 bin puan yukarıya taşımaz...

Mutlaka ama mutlaka bu sürecin sonunda olumlu bir haber beklentim var...

Ve o gün geldiğinde şortta olmayı hiç ama hiç istemem, bence siz de istemeyin...

8.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Aynı günü çıkarıp baktım bende 2 saat önce...
    Ama önceki gün ki eksi bozdu işi kafamda...
    Sabırla bekleyeceğim bu sefer...
    Tabii ki sabırla bekleyelim...

İstişare edelim...

Bildiklerimizi paylaşalım...

Hep beraber kaybedelim...

Sayfa 474/803 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz