Sayfa 500/803 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 6419 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. Pegasus Emirler vermiştim uzun bir miktar gerçekleşmiş...

Gün içi için 148.475 2. Kez short...
    5 lira alsak uzayacağız hemen de, bakalım...

2.  Alıntı Originally Posted by Esq.CM Yazıyı Oku
    Anlaşılmıştır. Çok teşekkürler. Gün sonunda nasıl gözükecek acaba.
    Rica ederim, cevabı bilsem donuma kadar para eden ne varsa satar işleme girerdim.

"Teknik analiz ihtimallerin bileşkesidir. Bazen bu ihtimaller ortak bir rotada birleşir. bazen o noktada bir çok rota belirir.
    Önemli olan hangi noktada olduğunu sağlıklı tespit edebilmektir. sonrası strateji ve sistem.."
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

3. 04 : *Libya Ulusal Mütabakat Hükümeti'ne göre Hafter'e bağlı güçler saldırılarına devam etmek için Trablus'un güneyinde toplanıyor- TRT Haber
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

4. [IMG][/IMG]

Para girişi yerini cıkışa bıkaracak gibi...
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

5. 1 : *Libya hükümetine bağlı askeri kaynaklar, BAE'ye ait zırhlı araç ve topların hefter milislerinin ana karargahı olan Terhune'ye ulaştığını açıladı-

6. Libya tekrar karışacak gibi...

7. [IMG][/IMG]

XU30 para cıkışı artıyor......

8.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

XU30 para cıkışı artıyor......
    Pastalar için teşekkürler. Hiç bakmıyorum normalde ama bu şekilde farklı olayları pastada gördüğünüzde atmak işe yarıyor. YF veCS nin 30 daki pastadaki payı da anlık şu aralar takip edilmeli diye düşünüyorum....
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

Sayfa 500/803 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •