Sayfa 526/803 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon
Arama sonucu : 6417 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. Thy de Credit te satışa başladı... Selametle artık...
    Ne kaçırdık gene...

2.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Thy de Credit te satışa başladı... Selametle artık...
    Ne kaçırdık gene...
    Korku iliklere islemis artik. 20000 tl de ben zarar yazdim. Ne long ne short islem acamiyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    149700 biraz kısa
    YAZIP ÇİZDİKLERİM
    YATIRIM TAVSİYESİ OLMAYIP
    FALDAN ÖTEYE GİDEMEZ
     Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    450 altında ek yaparım
    Buraya düzenli yazma çabası zamanımı aldığı için artık yazamayacağım. İşlemlerimi takip eden olmamıştır ama eğer varsa 148125 146500 144625 destekleri var vadelinin. Giriş yerlerim stop olmak üzere dinamik olarak hedefleri belirleyeceğim.

iyi akşamlar, Herkese bol kazançlar
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

4. Usdtry0120 de 5.90 a kadar kademeler boş

5. [IMG][/IMG]

Borsa düşünce para girişi oldu
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

6. Herkese iyi akşamlar ... Ben bu işi beceremiyorum... Para kazanamıyorum.. O halde burada olmamımda bir anlamı yok ...

Kazanana yapana helal olsun... Yalansız dolansız Benden bu kadar ........... Hoşçakalın......
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

7.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Herkese iyi akşamlar ... Ben bu işi beceremiyorum... Para kazanamıyorum.. O halde burada olmamımda bir anlamı yok ...

Kazanana yapana helal olsun... Yalansız dolansız Benden bu kadar ........... Hoşçakalın......
    Abi sen kendini nasıl hissediyorsan inan bana aynı şeyi hissediyorum...
    Bugün bu kadar netken düşüş, aynı günü daha önce onlarca kez yaşamışken yine beceremedim...

Diğer tarafta biri arada yazıyordu , bugünde tutturamadıysan git limon sat diye , hakkaten öyle hissediyorum...

Sabah Thy long giriyorum, 150 üstü kısalıyorum, ama yine doğru düzgün kazanamadan çıkıyorsam ben de yalansız dolansız bu işi beceremiyorum...

İnşallah hep birlikte toparlarız...
    Kalın sağlıcakla...

8. Zülfü hocam bence periyodun frekansini düşür, öyle bir sistem oluştur. Ben de alıp verirdim eskiden, ne zaman iki üç saatliklere günlüklere bakmaya başladım o zaman para yapmaya başladım.

15 dklik 30 dklik periyotlardan birşey çıkmaz ancak karar destek falan olur, optimizasyon falan yapılır.

Sayfa 526/803 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •