Sayfa 55/803 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 6419 madde; 433 - 440 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. [IMG][/IMG]

Zirvelere olan uzaklıgımız....
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

2. [IMG][/IMG]

YABANCI takas oranı....ve karşılaştırma..
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

3.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    merrill lynch denen siyonist yahudi bankası 5 iş günü başlangıcından başlayarak rakamları yazayım bunlar kümülatif LONG rakamları 37.335 >Çarşamba 34.987 >Perşembe 31.926 >Cuma 23.800 >Pazartesi 22.525 >Salı yani dün baktığımda 20. küsürlerde idi çoğunuz
    bu iletiyi gönderdiğimde DÜN saat 10,00 du şu an vadeli açılmak üzere nedendir bilmiyorum ama ilgisizlik benim moralimi bozuyor
    ben mi çok paronoyağım

kimse sizden üstün değil bizler birlik beraberlik olup adım atmadığınız sürece onlara mahkum kalacağımız kesin

tarih tarih kontrat başlangıcından bu güne tek te bakabilsek anlarsınız neler olmuş
    merrill lynch 6-7 gün önce elinde 36.xxx küsür long kontratını ne oluyor da nerdeyse yarıya düşürüyor farkına varan var mı ?

4. Dün 81 den kısaldığım thy yi 60 dan kapadım, diğerleri duruyor...

5. [IMG][/IMG]

6.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    bu iletiyi gönderdiğimde DÜN saat 10,00 du şu an vadeli açılmak üzere nedendir bilmiyorum ama ilgisizlik benim moralimi bozuyor
    ben mi çok paronoyağım

kimse sizden üstün değil bizler birlik beraberlik olup adım atmadığınız sürece onlara mahkum kalacağımız kesin

tarih tarih kontrat başlangıcından bu güne tek te bakabilsek anlarsınız neler olmuş
    merrill lynch 6-7 gün önce elinde 36.xxx küsür long kontratını ne oluyor da nerdeyse yarıya düşürüyor farkına varan var mı ?
    Haklısın Mehmet abi, ama diğer taraftan citi ye bakıyormusun?
    Takastan bişe çıkarmak zor ama takas bariz uzun gösteriyordu...

7. POZ yok daha işlem yapmadım...Dün risk alanlar 1000 puan ya kazandı yada kaybetti... Ben sıfır risk sıfır kar zarar..

8.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Haklısın Mehmet abi, ama diğer taraftan citi ye bakıyormusun?
    Takastan bişe çıkarmak zor ama takas bariz uzun gösteriyordu...
    sende haklısın ben bir noktaya odaklanmışım CITI MENKUL ün 6- gün önce 46.100 short tarafındaymış
    Bu güne bakarsak long tarafında

demekki ne anlıyoruz ....

Finansa piyasalarında kısa vadeli elde edilecek sonuçlarda "şans" bir faktör olabilir.
    Ancak ,uzun vadeli kazanç elde etmenin "şans" faktörüyle ilgisi yoktur..
    Uzun vadeli trading sonuçlarını kişinin bu alandaki "disiplin, bilgi ve becerisi" belirler.

Sayfa 55/803 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •