Sayfa 584/803 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon
Arama sonucu : 6418 madde; 4,665 - 4,672 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. anan ölsün petkim ne diyeyim sistem al diyor boğa var diyor vs ..bir gitmedin arkadaş...sabırla bekliyorum ..
    sisteme göre 3 defa girip çıktım..

2.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Eyvallah...
    Yazılarınızı okuyorum, diğer tarafta yapılan işlemler, long-short-long, çok tehlikeli gerçekten...
    Yönü belirleyip doğru yerden girip beklemek lazım biraz yoksa psikoloji dayanmaz sürekli zarar yazar...
    abi bende reverse olayı öyle anlık değil sistem zaten geniş..çok takılmayın bu gibi piyasalarda ekmek yiyiyorum...reverse olayında ancak oturunca girip çıkıyorum...çok girmediğim için problemn olmuyor..
    örnek dünkü endeks hareketinde 144600 üstü kalamayan bist 30 da 145200 10 lot long idim sonrasında 145600 shorta döndüm x20 ile ...
    ve kapattım...durum bu yani sadece izlersem yapıyorum..yoksa yavaş yapıyorum bu dediğimi..
    hatırlarsanız 150 lerden bu yana shorttum ilk defa 1 aya yakın kadaemeli shortta kaldım benim için uzun süre aslında d a öyle olmalı

3.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku

anan ölsün petkim ne diyeyim sistem al diyor boğa var diyor vs ..bir gitmedin arkadaş...sabırla bekliyorum ..
    sisteme göre 3 defa girip çıktım..
    Kağıtta yapılanlar ortada...
    Her sabah garanti ve Deniz açığa alıyor...
    Görenler de nasıl olsa gün sonu kusacak diye almadan bekliyor... Diğer Twitter tayfası da dadanmış...

4. bu gün göreve gidecem..
    burası boş kalmasın burdan gidelim diğer tarafta tartışıyorum..

5.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Kağıtta yapılanlar ortada...
    Her sabah garanti ve Deniz açığa alıyor...
    Görenler de nasıl olsa gün sonu kusacak diye almadan bekliyor... Diğer Twitter tayfası da dadanmış...
    ilk tepki de çıkarız hocam da sanki birini bekliyor gibi şu 4,13 seviyesini bir aşamadı

6. [IMG][/IMG]
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

7. kademeli longum olmaya başladım 14017 kritik nokta şubat vade..bu gün burayı ihlala etse de şu 5 dakikalığa güveniyorum..siz bana uymayın..

8. OLAYA BİR DE BURDAN BAKALIM..

daha önce de paylaşmışyım en istikrarlısı diye tekniğe uyugun diye..
    sanayi göstergesi salmış..hatta boyut değiştirmiş..
    buna bakınca bu piyasa gitmez ..XUSIN DE median çizgiler test edilir ve çalılşır..

Sayfa 584/803 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •