Sayfa 658/803 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon
Arama sonucu : 6420 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler...
    Memlekette haber bitmez...

HURRIYET INTERNET SITESINDE YAYINLANAN HABERE GORE CUMHURBASKANI TAYYIP ERDOGAN’IN BASKANLIK ETTIGI AK PARTI’NIN SON MKYK TOPLANTISINDA, IS BANKASI’NDAKI CHP HISSELERININ HAZINE’YE DEVRI GUNDEME GELDI.

AK PARTI’NIN EKONOMIDEN SORUMLU GENEL BASKAN YARDIMCISI NURETTIN CANIKLI, DEVIRE ILISKIN HAZIRLADIGI TASLAK KONUSUNDA SUNUM YAPTI. ERDOGAN, TASLAK UZERINDE BIRAZ DAHA CALISILMASINI ISTEYEREK, “BIR AN ONCE GETIRIN†TALIMATINI VERDI.
    devlete aktarılması elzemdir....milletin parası miletindir.....bir partiye verilmesi anayasaya bile aykırı....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

2.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    devlete aktarılması elzemdir....milletin parası miletindir.....bir partiye verilmesi anayasaya bile aykırı....
    Diyorsunuz... Baya hakim gibi yazmışsınız...

3.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler...
    Memlekette haber bitmez...

HURRIYET INTERNET SITESINDE YAYINLANAN HABERE GORE CUMHURBASKANI TAYYIP ERDOGAN’IN BASKANLIK ETTIGI AK PARTI’NIN SON MKYK TOPLANTISINDA, IS BANKASI’NDAKI CHP HISSELERININ HAZINE’YE DEVRI GUNDEME GELDI.

AK PARTI’NIN EKONOMIDEN SORUMLU GENEL BASKAN YARDIMCISI NURETTIN CANIKLI, DEVIRE ILISKIN HAZIRLADIGI TASLAK KONUSUNDA SUNUM YAPTI. ERDOGAN, TASLAK UZERINDE BIRAZ DAHA CALISILMASINI ISTEYEREK, “BIR AN ONCE GETIRIN” TALIMATINI VERDI.
    Haftalık kazığımı iş bankasından yemiş bulunmaktayım. Demek dünkü orantısız çakmalarının nedeni buymuş.

Neyse, benim için de iyi oldu. Rahatladım!

4. garan güçlü duruyor. Kısa vadede de olsa bir yapı oluşuyor gibi..

Az kaldıraçla deneyebilirim.

5. zülfü abi nerelerdesin nolacak bu 144,200,

6. Şeytan diyor geç spota, sat açığa şu uçan sportifi...

7.  Alıntı Originally Posted by zebetosu Yazıyı Oku
    zülfü abi nerelerdesin nolacak bu 144,200,
    Spotta işlem yapmaya devam...... Dünden elimde SASA vardı...... corba parası kazandım.. Erken cıktım yoksa etli yemek yerdim...Ama olsun az olsun kafam rahat olsun.....

toaso-hektş-kords-garan elimde olan hisseler...........İSMEN kafamda olan bir hisse ama bu İŞ BANKASI meselesi yüzünden almadım..
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

8. Pala malda.. Subat sonuna kadar borsayı tutacaklar yada tutmaya calışacaklar........ Böyle düşünüyorum.....
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

Sayfa 658/803 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •