Sayfa 668/803 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon
Arama sonucu : 6417 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. istek varsa illa viop olmak zorunda değil bakabilirim ....
    benim sistemin bakış açısından ...
    ayrıca geçen gün neredeyse tümünü paylaştım bist 30 hisseler için ve hala senaryolar aynı...
    benimattığım grafikta yatay çizgilere dikkat ..

2.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    istek varsa illa viop olmak zorunda değil bakabilirim ....
    ayrıca geçen gün neredeyse tümünü paylaştım bist 30 hisseler için ve hala senaryolar aynı...
    Senaryo nedir tam olarak sayın oyunagelenadam

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. [IMG][/IMG]

143,700 KIRILIRSA......MA 50 ye bir selam verir gibi........
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

4. [IMG][/IMG]
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

5.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    istek varsa illa viop olmak zorunda değil bakabilirim ....
    isteğimiz şu dur ki birkaç çiçek ile bahar olur mu? düşüş veya yükseliş genele nasıl yayılacak??

6. ereğlide obo var...detayları çokm yazamıyorum ancak benim kullandığım algo satta..ince detaylar da şu attığım osilatörde...
    aşağı saatlikte yeni kanal var..ilk durak 8.8 gibi ancak bu hisse 9 üstünde durdukça yataya devam..
    kanal dibini bulmaz ise elinde tutana eziyet olur bu hisse...

7. yakarsa bu endeksi thy yakar sen anla diyeyim bende ..
    bist 30 hisseleri çaktırmadan yukarı gitti hep ama hiç biri bir ardyz değil bist 30 un...adam 10 yıl sonra ki fiyatını yansıttı 3 haftada...
    aklınızda olsun özellikle yazılım bilişimdi halka arz oluyorsa hemen alın tutun ve unutun...örnek smart..

8.  Alıntı Originally Posted by cloud Yazıyı Oku
    Senaryo nedir tam olarak sayın oyunagelenadam

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hocam hangi hisse diyorsan söyle bakayım ...genelde grafik atıyorum yorumu grafiğe bakana bırakıyorum...
    bist 30 gelince de 143050 şubat vadeli fiyatın altında kapanışlar çok sıkıntıdır çünkü diğer viop topikte de paylaştım.. 143050 demek şubat vade 2. yükseliş dalga başı demek..şubat analizim genelde piyasaya timsah baktığım için tuttu ancak şu var yukarı aşağı bantlar benim sistemi de benide trend açısından yanıltıp yoruyor...sat veren sistem de sat verdiği nokta da yı geçerek tepe oluşllturup tekrar geri dönüyor ama karar doğru kademe yapmazsam içimden geçer o yüzden biraz geniş açılı bakıyorum buraya da attığım analizler aslında yüzeysel...

Sayfa 668/803 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •