Sayfa 673/803 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon
Arama sonucu : 6420 madde; 5,377 - 5,384 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1.  Alıntı Originally Posted by cnnc Yazıyı Oku
    sayin oyunagelenadam daha once sizde cci+ema indikatoru gordum. hosuma gitti kullaniyorum ben de. keske daha once farketseymisim.

hic gunlukte kullandiniz mi?
    tabiki yazdığım algo cci odaklı..cci candır aman rsi dan uzak durunuz...

2.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    tabiki yazdığım algo cci odaklı..cci candır aman rsi dan uzak durunuz...
    algodan ziyade cci+ema indikatorunden (perrito blacky) bahsediyorum.

Ornegin THYAO da gunluk de cci 1000 + ema 144 yapip bir inceleyin istersniz.

Bunu kasim basinda farketseydim 12.70 den thyao alip tutardim kesinlikle.

3. daha once 5.47 den aldirip 19 civari satis vermis mukemmel.

4.  Alıntı Originally Posted by cnnc Yazıyı Oku
    sayin oyunagelenadam daha once sizde cci+ema indikatoru gordum. hosuma gitti kullaniyorum ben de. keske daha once farketseymisim.

hic gunlukte kullandiniz mi?

5.  Alıntı Originally Posted by cnnc Yazıyı Oku
    algodan ziyade cci+ema indikatorunden (perrito blacky) bahsediyorum.

Ornegin THYAO da gunluk de cci 1000 + ema 144 yapip bir inceleyin istersniz.

Bunu kasim basinda farketseydim 12.70 den thyao alip tutardim kesinlikle.
    aynen çok güzel tespit..ben düşündükten sonra yapayım dedim adam yapmış zaten hemde 2018 de şimdi benim kullandığım algo biraz daha farklı..içinde chaikin money dlow ile cci lineer regresyon ve em ada var
    tek başına ema da çok sinyal alınıyor..cci iyi tanımak lazım..hacimsiz işlemlerde sat sinyalini çabuk verir..o yüzden ilk önce cci ne demek onu bilmek lazım müsait olursam düz cci ile oluşan ayı ve boğa tuzaklarnı inceleyiniz tepkileri görünüz..tek başına ema yeterli değil. bir de cci içine mümkünse extended değil sma koyun

6.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    aynen çok güzel tespit..ben düşündükten sonra yapayım dedim adam yapmış zaten hemde 2018 de şimdi benim kullandığım algo biraz daha farklı..içinde chaikin money dlow ile cci lineer regresyon ve em ada var
    tek başına ema da çok sinyal alınıyor..cci iyi tanımak lazım..hacimsiz işlemlerde sat sinyalini çabuk verir..o yüzden ilk önce cci ne demek onu bilmek lazım müsait olursam düz cci ile oluşan ayı ve boğa tuzaklarnı inceleyiniz tepkileri görünüz..tek başına ema yeterli değil. bir de cci içine mümkünse extended değil sma koyun
    deneyecegim mutlaka. krdmd de 1000 +144 gunluk de calismis uzun vadede tabii ki.

eur/usd de saatlik 233/233 bana guzel kazandirdi gecenlerde. her zaman calismiyor tabi dikkatli olmak lazim.

endeks 1 dakikalikta 2000+200 u takip ediyorum. yatay piyasada gayet guzel

7.  Alıntı Originally Posted by cnnc Yazıyı Oku
    deneyecegim mutlaka. krdmd de 1000 +144 gunluk de calismis uzun vadede tabii ki.

eur/usd de saatlik 233/233 bana guzel kazandirdi gecenlerde. her zaman calismiyor tabi dikkatli olmak lazim.

endeks 1 dakikalikta 2000+200 u takip ediyorum. yatay piyasada gayet guzel
    kardemir

Sayfa 673/803 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •