Sayfa 679/802 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon
Arama sonucu : 6415 madde; 5,425 - 5,432 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. Zülfü hocam buralarda mısın?
    İnşallah bu arada bi kayıp yaşamamışsındır...
    Arada haber et lütfen...

2.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Zülfü hocam buralarda mısın?
    İnşallah bu arada bi kayıp yaşamamışsındır...
    Arada haber et lütfen...
    Buradayım hocam. spotta 105,000 alım için ideal yerdi...Ama hiç bir sey almadım.

Aslında biraz cesaretim olsaydı zararımı çıkarmış olmam lazımdı ama ağzımız yanınca bir kere işlem yapmaz olduk.....İran dan kalan zarar ile devam ediyoruz.... En azından başka zarar etmedik diye kendimi teselli ediyorum
    Son düzenleme : Zülfü Aşkın; 28-02-2020 saat: 15:59.
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

3. Dün akşam full şort olan parasını 2 ye katladı...fakat Tam tersi full long olan ise hesap sıfır oldu... Nerdeyse...
    Gün sonu eve poz taşımamanın fayda ve zararları....Yada risk kazanç oranları diyelim
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

4. Neyse Savaş olmasında... Bizde para kazanmayalım.....

5. [IMG][/IMG]

Burada iken para durumunu gönderelim

6. Bütün analizler kadük, izlemek en iyisi..

Böyle günler hiç hatırlamıyorum. Ne Irak savaşları, ne Kardak, ne 98-99'daki Suriye olayı. Tüm riskli durumlara hep bir özgüvenle bakardım. Bize bulaşamazlar!

Şu anda hissedişlerim çok farklı, ülkece 66'ya bağlanmışız izliyoruz.

7.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Buradayım hocam. spotta 105,000 alım için ideal yerdi...Ama hiç bir sey almadım.

Aslında biraz cesaretim olsaydı zararımı çıkarmış olmam lazımdı ama ağzımız yanınca bir kere işlem yapmaz olduk.....İran dan kalan zarar ile devam ediyoruz.... En azından başka zarar etmedik diye kendimi teselli ediyorum
    Sevindim hocam en azından çarpılmış olmamamıza...
    Kaybetmemek ana kural bu havalarda...
    Fırsatlar doğuyor gibi ama önümüzü görelim 3-5 bin yukarıdan olsun farketmez...
    İyi hafta sonları...

8. Zülfü Hocam, BaşKara hocam , pgsus bilanço akşam...
    Denenir mi? Ne dersiniz?
    Alırız akşama virüs çıkar falan, insanın eli gitmiyor ama bir taraftanda sanki akşam ve sabah biraz teptirirler gibi...
    Kalın sağlıcakla...

Sayfa 679/802 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •