Sayfa 693/803 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon
Arama sonucu : 6418 madde; 5,537 - 5,544 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. Hocam faiz kararı sabit kalırsa ne olur eskisi gibi bir salar ama kanal İstanbul vs ayağına gider biraz daha diye düşünüyorum
     Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Ekgyo faiz kararından etkilenme ihtimali yüksek kağıtlardan biri. Perşembe etkisiyle keskin hareketler yapabilir ama yön yukarı görünüyor.

Spota girmeye niyetim yok ama. Ne olur ne olmaz, durduk yerde yatırımcı olma riski var..
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sasa'lar gitti. Vadeli ve spot.

Ekgyo görüntü bozulmadan hareketini çekmesi lazım, beklemeye devam..

şuraya biraz tuz atayım SISE vadelimi alırsınız, peşinmi alırsınız, onu bilemem...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

4. [IMG][/IMG]

İDEAL de Tiberius hocam PARA diye bir algoritma yazmış... Sanat eseri resmen.... Bu grafikte beyaz renk ile daire içine aldığım FLAT bölgesine bir şeyler uydurabilirsem.......Tekrardan bir Şans denemesi yapacagım... Küçük bir lot ile
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

5. [IMG][/IMG]

Karlı işlem oranı yüzde 69,40 olan bu sistemi Bugün 2 kontrat ile deneyecegim....... Başarılı olursa kontrat sayısını yukarı çekerim...Başarılı olmaz ise bir kez daha terk ederim burayı....
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

6. Bu arada grafikler 5 saniyelik....

7. [IMG][/IMG]

Olabilir!

Kağıt seçip son tura hazırlanmak lazım. Gayet güzel olgunlaşan kağıtlar var.

Dikkat: olacak demiyorum, olabilir diyorum.

8. o h be dünya varmış kendi çapımda buraya yazacağım artık.!!
    zülfü hocam başarılar

Sayfa 693/803 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •