Sayfa 769/803 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779 ... SonSon
Arama sonucu : 6418 madde; 6,145 - 6,152 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Geçen atamadım ama .. Elliott için değil ama endekste eurusd bolersenis trendler ciddi anlamda daha iyi okunuyor..vop topigine attım mal gibi buraya atsaydim keşke..
    Pc başına geçince demek istediğimi atacağım

M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn Oyunagelen, bakılabilecek her şekilde bakıyoruz zaten, dolar euro sepet enflasyon, ABD-TRY enflasyon farkı, dolar bazlı ABD enflasyonundan arındırılmış bazlı...

Aslında özel endeks üretmek lazım, o daha da iyi olur, zahmetli işler..
    -------------------------------------------------------------------
    Twitter'da 300 bin takipçili bir hesap var, o milleti terse getirmeye doymadı, milletse ters getirilmeye doymadı, adam bi direnç bölgeleri sıralamış, her yer direnç, her yer destek, birinden biri tutacak

Arkadaş 300 bin takipçiyle ne yapar insan, bunların sorusu laf sokuşu küfrü, onu da geçtim vebali. Para mara kazanılıyor mu bu işten hiç anlamıyorum, geçen bir youtube fenomeni dediler, milyonlarca takipçisi var, deli para kazanıyor bu işten, dedim yaw bu nedir bi bakayım izliyeyim, adam bildiğin salak, hareketler salakça, en ufak bir değer bulamadım, komiklik, bilgi, ilginçlik hiç bi şey yok, nasıl oluyor da milyonlarca kişi takip ediyor anlayamadım, ama mesela film çevirmiş aynı adam gişede çakılmış kimse gitmemiş...bu sosyal medya işi Z kuşağı çok farklı dinamikte, yabancılık çekiyorum.

Mesela Koreli bir grup var, feminen erkek şarkıcı topluluğu, makyaj yapıp kaşları aldırıp duygusal takılıyorlar, bir de kızlardan oluşanı var, bunların fanları var mesela, okuyorum okuyorum anlamıyorum, galiba bu bir tür reklam robotu, robotlar yazıyor tercüme ediyor aslında bir tanıtım galiba diyorum, bu kadar saçma yazışma olamaz, nasıl bir sermaye varsa arkalarında tüm dünyaya sanki bu akımı dayatıyorlar. Şarkılarını dinliyorum tırt, danslarına bakıyorum, 80 li yılların dans gruplarının hareketlerinden hallice...Özetle çözemiyorum, anlayamıyorum, bizim dışımızda bir şeyler gelişiyor, ilerliyor.

Bir tane youtube'da kripto para fenomeni var, kritik zamanlarda canlı yayın yapıyor hemen bakıyorum bakalım ne diyecek diye, ABD aksanıyla Türkçe konuşuyor biraz zencilerden de arak davranışlar var, çiziyor, boyuyor, anlatıyor, zerre bir şey anlamıyorum, ama binlerce insan yayını izliyor, anlıyor, ya da bi şekilde anlaşıyorlar. Galiba bu bir sosyal etkileşimden ibaret, altında çok da bi şey yok, bir gruba ait olma ihtiyacı..

Neyse...

2. http://www.orderflows.com/dynamics.html

Bunlar piyasa yapıcının algoları olarak işe yarayabilir. Fikir yürütemiyorum çok yabancı olduğum bir konu. Bizim düzeyde gerekli olduğunu düşünmüyorum. Piyasa yapıcının algoları bireysel oyuncuların algolarını da kapsayacak şekilde tasarlanıyordur muhtemelen.

Bizim düzeyde derken kendi portföyünün peşinde piyasa aktörlerini kastediyorum. Daha önce de ifade ettim. Günlük bar altında frekansla, hadi seanslık da olsun, işlem yapıp kazanan kimse görmedim, göreceğimi de sanmıyorum. Bizim düzeyde yukarıda sorduğum gösterge muhtemel destek direnç noktalarını göstermesi açısından işlevsel olabilir. Yardımcı faktör..

3.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Hocam yeni gördüm ..
    Atayım size..
    Buraya..
    Yörük hocanın sayfasında var ..
    Aslında coin takip ettiğim için kullanıyorum da silmeden gösterdim sadece..
    Birisi 150 bar işlem hacmi fiyat ortalaması diğeri de
    Kademeler ortalaması

Göstergenin tradingview'daki adı nedir?

4. Tatildeyim anca bu şekilde paylaşabilirim..
    Kod adresi atamıyorum pc de olsam atardım
     Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Göstergenin tradingview'daki adı nedir?

5. Destek direnç değil de bir nevi derinlikte ki fiyat hareketleri kopusunun referansı diyebilirim..
    Mesela 1000 lot 32 tl alış 1000 lot 33 satış..
    Bu olay karşılandığı vakit 32 33 bandı mühim bir değer oluyor tabi ki bu 150 bar gerisinde yaşanan kademe ortalaması alış ve satış yönlü gibi de düşünebilirsiniz
    http://www.orderflows.com/dynamics.html

Bunlar piyasa yapıcının algoları olarak işe yarayabilir. Fikir yürütemiyorum çok yabancı olduğum bir konu. Bizim düzeyde gerekli olduğunu düşünmüyorum. Piyasa yapıcının algoları bireysel oyuncuların algolarını da kapsayacak şekilde tasarlanıyordur muhtemelen.

Bizim düzeyde derken kendi portföyünün peşinde piyasa aktörlerini kastediyorum. Daha önce de ifade ettim. Günlük bar altında frekansla, hadi seanslık da olsun, işlem yapıp kazanan kimse görmedim, göreceğimi de sanmıyorum. Bizim düzeyde yukarıda sorduğum gösterge muhtemel destek direnç noktalarını göstermesi açısından işlevsel olabilir. Yardımcı faktör..

6. Son durum.

7. Ciddi ciddi portföy ün yarısını coin işine taşıyorum sayın başkara..
    Saygılarımla

Son durum.

8. Şu boşluğu görmesem artırırdım buralardan!

Kararsız kaldım..

Sayfa 769/803 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •