Special Days Image
Sayfa 563/802 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon
Arama sonucu : 6416 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Yarasın hocam... Havalarda soğuk iyi gider...
    Eyv.
    DJ deki hareket flate pişman edebilir. Pastada yf ve cs nin satıcı olması diğerin alıcı olması, vfonunun görünmemesi ve viop pastada diğer sortlar kapanırken longlarda artış olması hayra alamet değil. gapl er terse dönerse şaşırmam. Gel gör ki öyle şartlı refleks yarattılar ki shortlamak için bu refleksi yenmek çok zor olacak. Senkronizasyonu da gaple kaçıranların göze far tutulması formasyonu ile her zamanki hep arkasından bakakalması kaçınılmaz olabilir....
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

2. [IMG][/IMG]

Bugün..
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

3. [IMG][/IMG]

Dün Bugün.........
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

4. Günaydın herkese...
    Sağlıklı, mutlu bir gün olsun...

5. Günaydın..... Bakalım pala bugün hangi numarasını sergileyecek.......

6.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Günaydın..... Bakalım pala bugün hangi numarasını sergileyecek.......
    Virüs falan derken bakalım ne yapacak...

7. [IMG][/IMG]

8. Günaydınlar
    149.300 den yakaladım shortu.
    Tuşa basamayan trader olamaz diye güldüğüm bir söz var tuşa basarken acele ile o aklıma geldi...
    YAZIP ÇİZDİKLERİM
    YATIRIM TAVSİYESİ OLMAYIP
    FALDAN ÖTEYE GİDEMEZ
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

Sayfa 563/802 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •