Sayfa 708/803 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758 ... SonSon
Arama sonucu : 6418 madde; 5,657 - 5,664 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. [IMG][/IMG]

Cuma günü işlemleri
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

2.  Alıntı Originally Posted by Last Trader Yazıyı Oku
    abi merhaba

bu sistem nedir nasıl çalışır nerden alınır?

nasıl gidiyor çalıştırıyormuşun?

bende yarından itibaren kendi sistemimi çalıştırcam biraz fikir versen
    Altta Bear_Bull hocam var...... KENDİSİ yorum yapabilir...Ustaların ustasıdır gözümde...

İdeal veri terminali https://idealdata.com.tr/ den alınıyor Sadece bu program aylık 500 tl artı KDV...İdeal veri terminali hariç

Bu ayın sonuna kadar ideal veri kullanan herkese ücretsiz Sonra almak isteyenler olursa 500 +kdv ödeyecek....Bir iki al sat denedim canlıda ama net bir sey söylemek için erken
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

3.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    atışma yok gari işimize bakalım kardeşim
    Ben şu an nöbetçi yim

Ceptel bu kadar yazabiliyorum
    Allaha emanet siniz
    Vukuatsız ve keyifli nöbet dilerim
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

ben bunu bir deneyecem
    yatirim tavsiyesi değildir... sadece tekniksel olarak paylasimdir,hayal urunudur diyebiliriz..hayelsiz yasanmiyor Allahim hayellerimizi ve umitlerimiz kaybettirmesin....amin....

Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Altta Bear_Bull hocam var...... KENDİSİ yorum yapabilir...Ustaların ustasıdır gözümde...

İdeal veri terminali https://idealdata.com.tr/ den alınıyor Sadece bu program aylık 500 tl artı KDV...İdeal veri terminali hariç

Bu ayın sonuna kadar ideal veri kullanan herkese ücretsiz Sonra almak isteyenler olursa 500 +kdv ödeyecek....Bir iki al sat denedim canlıda ama net bir sey söylemek için erken
    bu programın adı para mı?

paket de neler var abi?
    yatirim tavsiyesi değildir... sadece tekniksel olarak paylasimdir,hayal urunudur diyebiliriz..hayelsiz yasanmiyor Allahim hayellerimizi ve umitlerimiz kaybettirmesin....amin....

6.  Alıntı Originally Posted by Last Trader Yazıyı Oku
    bu programın adı para mı?

paket de neler var abi?
    PARA program adı....İdeal veri terminali alman lazım aracı kurum veriyor genelde...Bunu da ilave etmen lazım... Aracı kurum bunu vermez ise ücretini ödeyip alman lazım...Bir hafta daha hakkım var denemeleri burada yayınlarım uygun olursam sonrada karar verecegim alıp almayacagıma... Bu arada sadece viop için değil hisse içinde işlem yapılacak...Pazartesi yeni versiyonunda

7. TIBERIUS Cengiz Erdal
    @__Tiberius
    ·
    ... Twitter adresi Bu arkadaş daha önce bu forumda yazıyordu İDEAL başlıgında

Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    TIBERIUS Cengiz Erdal
    @__Tiberius
    ·
    ... Twitter adresi Bu arkadaş daha önce bu forumda yazıyordu İDEAL başlıgında
    eyvallah abi

çalışıyorsa 500 tl para değil

sadece bir tane mi formul var?

Sayfa 708/803 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •