Sayfa 191/803 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon
Arama sonucu : 6417 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

AKBANK ve GARAN

Bugün GARAN ı hunharca verirken AKBANK a cok fazla bulasmadılar.

Akbank kritik bir destekte. 7.62 önemli bir seviye. Üstü LONG altı short.

Tabi Akbank hisse senedi için bu fiyatı veriyorum. Buranın altında 7.3x gündeme gelir.

Garan içinse 9.83 - 84 önemli bir destek. Garan icinde hızlıca 9.70 gelebilir.

2. İmzamı atarım viop tarafta 128925 çok çok güçlü destek buraya gelmesi bir hayli zor..
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    XU030 GÜNLÜK

Benim tahminim yarın acılısta 131.700 - 132.000 arasında bir yere dokunur.

Satısı cok abartılar ve lüzümsuzdu. Dolarda geri geldi. Acıklamalarda ılımlı

Kanalı az biraz ihlal etse de tekrar içine girmeye caba gösterecektir.

Grafiğikte göreceğiniz sekilde brakeout yaptıktan sonra olagan diyebileceğimiz bir düzeltme yapmıs

129.600-700 cok kuvvetli bir destek.

Sadece bu satısı bir anda ve abartarak yaptıgı için sasırıyoruz

[IMG][/IMG]
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Dow düşmüş cds artmış çok az ve bizim msci de yüzde 2 kayıp var

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Arkadaşım ,burda güçlü ne destek ,ne de direnç olur .Alır kazanır ,satar karşı bacaktan kazanır.90 -110 git gel ,dünya ekonomisi belli işte .yapacak çok fazla bir şey yok .

5. Ben bu piyasayı çok sevdim. Kimse satmaktan bahsetmiyor. İşlemler alım yönlü gerçekleşiyor. Sabah HULK 5.90 akşam 5.77 ne güzel trade imkanı değerlendirebilene. Yarın ne olur bilemem.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

Alıntı Originally Posted by guvence Yazıyı Oku
    Arkadaşım ,burda güçlü ne destek ,ne de direnç olur .Alır kazanır ,satar karşı bacaktan kazanır.90 -110 git gel ,dünya ekonomisi belli işte .yapacak çok fazla bir şey yok .
    neye göre karar vereceğiz o zaman? kendi ekonomimize göre değerlendirelim desek, alyardır ekonomistleri dinliyosunuz batıyoruz çöküyoruz derken 108 bin gördük
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

7. 131.500 altı yok çok güçlü destekti ne oldu dakika sürmedi yerle bir oldu...

Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Ben bu piyasayı çok sevdim. Kimse satmaktan bahsetmiyor. İşlemler alım yönlü gerçekleşiyor. Sabah HULK 5.90 akşam 5.77 ne güzel trade imkanı değerlendirebilene. Yarın ne olur bilemem.
    Biz Viopcular aslında dogamız gereği SHORT poza daha yatkınız. Zaten Longcu olsak hisse senedi alır malak gibi yatardık. Bu bize uygun bir yatırım ve oyun değil. Cogumuz hisselerin yüzde 90 ını bile takip etmiyoruz bilmiyoruz.

Ve VİOP a alıstıktan sonra hisse senetleri asla cazip gelmiyor.

Bizim avantajımız borsanın yükselisi ve düşüşü bizim için önemli değil.

Önemli olan maliyet ve zamanlama. Oysa onlar Allaha duacılar piıyasa yükselsin diye

Bizde her gün yeni bir baslangıc ve yeni bir oyun planı. Bazen de hissiyat.

Sayfa 191/803 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •