Sayfa 707/803 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757 ... SonSon
Arama sonucu : 6418 madde; 5,649 - 5,656 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1.  Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    Oyunagelenadam dost,
    Vadeli X30 grafiklerinde akşam seansı bozuyor sinyalleri ve indikatörleri.
    Kaç kere test ettim.
    Bütün grafikleri spot U30 ile çalışıyorum.
    Vadeli barlarını analizde kontrol-teyit için kullanıyorum sadece
    başkanım siz daha iyi bilirsiniz ama ..ben vadeli grafları hani paylaşmış olmak için atıyorum aslında vadeli de herşey indikaöt trem vs yanılır forex e benzer vs..bir pin bar atar olay biter.!! şimdi bende genelde spota bakarak işlem yaparım .!!
    o yzden cuma günü vadeli de 1 dk işlem yaptom çok yordu ama longla kapattık pozu ..aslında 1 saat altı combine işlem yapasam imdi zahmetsiz reverse olmuş gene karda olurdum zamana yazık..
    hocam doğru yoldasın özellikle hisse adına işlem yapacaksanız kesinlikle spotuna göre yapınız .!!

sistem al sat noktalarını işaretledim hocam okla.!!
    özetle demem o ki çokta paralel gözükse de vadeli spot işlemler ..spot işlemler daha tutarlı ve vadeli de malum son bar da al dediği ok la gösterdiğim yere bakarsanız daha geç al vermiş.!!
    AMA spot daha önce poza sokmuş.!!
    BAR SAYAN hacim bakanlar özellikle ortalama sayanlar bunları vadelisi ile arasında dağlar kadar fark oluyor.!!

işte bunun gibi indikatörler kullanmak gerekiyor en ezında daha parelel.!!

buyrun kairi index garan
    kili kairi uzun kısa bir de basit harektli ortalamaları.!!

2. Pazar neşeniz daim olsun
    https://youtu.be/F8y9dojrjdE
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. [IMG][/IMG]

Deneme...Deneme 1,2,3
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

4. O pazartesi dibinde ilk barda al diyecek ne bir indikatör, ne robot, ne sinyal, ne de üstad yoktur.
    Yan sayfaya parametre seçim tablosu koymuşlar 5 dakikada %1,6 ani hareket falan filan...
    Keriz tuzağı bunlar, "recolored film" gibi grafik çizilir tabii.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    chat tarzı yasışmadan ceza yemişim.!!!

malum şahıs yazarkene bir problem olmuyor hemde neredeyse karakter kısıtlamasına takılmadan yazmasıyla.!!
    olur
    atışma yok gari işimize bakalım kardeşim
    Ben şu an nöbetçi yim

Ceptel bu kadar yazabiliyorum
    Allaha emanet siniz

6. Hafta içi uygun olursam burada paylaşırım gelen sinyalleri...Ayın sonuna kadar deneme hakkım mevcut...Subat ayından itibaren kullanmak ister isem ücretli olacak
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

7. [IMG][/IMG]

Geçen haftanın işlemleri

Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Hafta içi uygun olursam burada paylaşırım gelen sinyalleri...Ayın sonuna kadar deneme hakkım mevcut...Subat ayından itibaren kullanmak ister isem ücretli olacak

abi merhaba

bu sistem nedir nasıl çalışır nerden alınır?

nasıl gidiyor çalıştırıyormuşun?

bende yarından itibaren kendi sistemimi çalıştırcam biraz fikir versen
    yatirim tavsiyesi değildir... sadece tekniksel olarak paylasimdir,hayal urunudur diyebiliriz..hayelsiz yasanmiyor Allahim hayellerimizi ve umitlerimiz kaybettirmesin....amin....

Sayfa 707/803 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •