Sayfa 670/802 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon
Arama sonucu : 6413 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    ABD ile yeniden sevgili mi oluyoruz.......
    Bakamadım bayadır ama yazdığınız haberlerden olumsuz birşey yok gibi...
    Adam olumlu haberle itekledi herhalde malı...
    Enteresan...

2. pala işi biliyor....eziyete devam..

3.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    hocam hangi hisse diyorsan söyle bakayım ...genelde grafik atıyorum yorumu grafiğe bakana bırakıyorum...
    bist 30 gelince de 143050 şubat vadeli fiyatın altında kapanışlar çok sıkıntıdır çünkü diğer viop topikte de paylaştım.. 143050 demek şubat vade 2. yükseliş dalga başı demek..şubat analizim genelde piyasaya timsah baktığım için tuttu ancak şu var yukarı aşağı bantlar benim sistemi de benide trend açısından yanıltıp yoruyor...sat veren sistem de sat verdiği nokta da yı geçerek tepe oluşllturup tekrar geri dönüyor ama karar doğru kademe yapmazsam içimden geçer o yüzden biraz geniş açılı bakıyorum buraya da attığım analizler aslında yüzeysel...
    O zaman adam analistleri yanıltmak için yeni icatlar geliştirdi. Siz keşfedene kadar devam edecek

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Keşfedemeyiz algoritma lar bizim trendden tutta her boku hesaplayarak işlem yapıyor... bakınız trendlere hacimli de olsa destek dediğin çalışmıyor bazen ve hatta oranın üstüne yeni destek direnç kullanıyor...
    Matriks kullanıyor iseniz bar sayımı hesaplı tds kullanın her zaman diliminde çalışır
     Alıntı Originally Posted by zebetosu Yazıyı Oku
    O zaman adam analistleri yanıltmak için yeni icatlar geliştirdi. Siz keşfedene kadar devam edecek

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Günaydın herkese...
    Hala Akbank ve THY devam...
    Dün de ekledim düşükten...
    Bakalım ne olacak...

6. Sayın zebetosu bu gün dediğim gerçekleşecek..pala gapla yukarı alacak.. çizdiğim düşen trend ne kadar iyi dursa da bozulacak..endeks için yazıyorum..
     Alıntı Originally Posted by zebetosu Yazıyı Oku

7. Günaydınlar ağam düşse idi THY dün düşerdi..1482 üzeri hala sistem tut der benim..minik tepkilere short oynadım ASELSAN ve THY bu gün ikisi de gider
     Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Günaydın herkese...
    Hala Akbank ve THY devam...
    Dün de ekledim düşükten...
    Bakalım ne olacak...

Sayfa 670/802 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •