Sayfa 781/802 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791 ... SonSon
Arama sonucu : 6415 madde; 6,241 - 6,248 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. Çarşambalar karar günüdür, düşüş tamam mı? devam mı?
    Bizim gibi 80ler-90lar-00lar enflasyon döneminde çalışmış, iş yapmış, yatırım yapmışlar için,
    hileli faiz-hiperenflasyon-höt zöt maliye- arka kapı-kapalı kapı ardında ekonomi yönetilen dönemde
    bankalar kazanır. finans kazanır. sanayi ancak yüksek teknoloji sıçraması yapan kazanır.
    Çocuklarımın Anasıyla ortak erken seçim portföyümüz için Aselsandan-Yapı Krediye dün alışa başladım.
    Bugün açılışta korku verse de alacağım %1,5-2 eksi de gelse, yarın silkelese de alacağım.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Dostlar yeni yılınız kutlu ve mutlu olsun. Sağlık, mutluluk ve bereket dileklerimle.
    2022 ne olursa olsun, sizler daha iyi, daha güzel ve daha kazançlı günler geçirirsiniz umarım.

3. X30 ilk hedef 2600,
    Düzeltmesi 2475
    görünüyor benim grafiklerde.
    Zaman?
    Çok kısa zaman.
    Önceki ralliden çok daha kısa zaman

4. Bu sabah VİOB sayfasında neredeyse 100 e yakın ileti gönderilmiş içlerinden piyasaya ilişki ben bir tane bulup topiğe alıntılamak istedim. Dostlar böylesi dezenformasyonun olduğu bir ortamda panik havası normaldir.
    Soğukkanlı olun, ekranı kapatın.
    Her şey ederini görür/görecekte.
    Bugünler de geçer.
    Küresel kriz pandemiyi de gördük.
    Borsada asla kredili işlem yapılmamalı çoğunluk uyarmıştır.
    İnşaallah güzel günler göreceğiz

Ex2000'e teşekkür ederim ..

Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku

Örnek:
    Basit Yöntem:
    2019 da 100.000 tl'niz var. ISCTR'yi (%100 al çizgisi) aldınız. Ve çizgilerdeki stratejiyi uyguladınız. Şu an paranız ne olurdu.

Karışık Yöntem:
    Aslında %100 al çizgisine yaklaşırken toplamaya başla, %100 al çizgisinin %25 üstünde %10, %50 üstünde (orta çizgi diyelim) %40, %75 üstünde orta çizgi ile ile üst çizginin ortası %10, %100 sat çizgisi %40 sat yapılsaydı paranız ne olurdu.

Alımlara asla kırmızı çizgiye yaklaşmadan yapma.

Benim stratejim böyledir. Kimseye yatırım tavsiye değildir.

1. Borsa sabır işidir. (Yoksa bulaşma)
    2. Borsa strateji işidir. (Yoksa bulaşma)
    3. Borsa zamanlama işidir. (Yoksa bulaşma)
    4. Borsa yatırım işidir. (Kumar diyorsan bulaşma)
    5. Borsa para yönetimi işidir. (Yönetmesini bilmiyorsan bulaşma)
    6. Borsa psikoloji işidir. (Kaybedince üzülüyorsan kazanınca seviniyorsan bulaşma)
    7. Borsa kanal bul ve bu kanalı yönet.

Kazanmanız dileğiyle.

#savaşahayir

5. Bu hareketin devamı var gibi gösteriyor grafik. Orta çizgiden uzak kaldı ama yine de ona yaklaşmasını beklerdim.

24 şubatta başlayan hareketin ilk dalgası gibi. Kararsız ve yumuşak, her an terse dönebilecek gibi hareketler. Açisi dar..

Düzeltmeden sonra daha güçlü bir momentumla 280'leri hedefleyecek gibi pozisyon korumaya devam edeceğim. Bazı revizyonlarla beraber..

6. 24 Şubat sonrası. Önceki mesajda ilk dalga dedim durum. Bunun bitimiyle belki birkaç hafta yataya sarar. Pozisyon değişimine olanak verir..

7. Dinelmeden dikeliyordu. Poz ayarlamaya bile izin vermeden. 24 Şubattan sonraki ilk dalga diye düşünüyordum ama ilk ve son olabilir mi diye düşünmeden edemiyorum.

Çok tehlikeli.

8.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku

Bu hareketin devamı var gibi gösteriyor grafik. Orta çizgiden uzak kaldı ama yine de ona yaklaşmasını beklerdim.

24 şubatta başlayan hareketin ilk dalgası gibi. Kararsız ve yumuşak, her an terse dönebilecek gibi hareketler. Açisi dar..

Düzeltmeden sonra daha güçlü bir momentumla 280'leri hedefleyecek gibi pozisyon korumaya devam edeceğim. Bazı revizyonlarla beraber..
    Hatırı sayılır şekilde portföy azalttım, üçte iki gitti. Pozisyon ayarlamaya izin vermedi ama yakaladığım birkaç kağıtla devam ettim. Geçtim dolara bakalım..

Sayfa 781/802 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •