Sayfa 237/802 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon
Arama sonucu : 6415 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Görülen lüzum üzerine kendi adıma topik kapanmıstır.. Devam etmek isteyen arkadaşlar devam edebilir...
    Olmadi simdi. Ne guzel de yavas yavas isiniyor topik trend oluyordu. Donmeniz icin israr etmeyecegim cunku bu sizin karariniz ve saygi duymak gerek ancak ben siz oldugunuz icin buradaydim ve bana gore harika ve cok verimli insansiniz.

Siz yoksaniz benim de olmama gerek yok burada. Belki de bir sure uzaktan takip etmek en iyisi

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

VİOP__ destekler.. 133.125_____132.800

dirençler__ 133.775__ 134.175___________________________________________ _____________________
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

3. fx pariteler kadar olmasa da vadeli endeks kontratlarında da 3.cü bacak vardır ya... onun içün grafik üzerinden ister ileri ister basit olsun yapılan teknik analiz pek de sağlıklı sonuç vermez. #geceyebirnotbırak
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

4. üzüldüm. Yapacak bişey yok. saygılar

5. Ben de üzüldüm şahsen zülfü hocanın yazmıyor oluşuna...

Bu başlık zülfü hocam sayesinde ayaktaydı...

En çok o paylaşım yapıyordu, biz onun kadar paylaşım yapamayız malesef, zaman da ayıramayız...

Zülfü hocam bu topikte yemeğin ana malzemesi gibiydi, biz de tuz, biber, baharat...

Ve malesef ana malzeme olmadan tuz, biber, baharat bir işe yaramaz...

6. Üzüldük Hocam kararına...
    Burada kimse danışman değil, sadece iyi niyetiyle gördüğünü ve işlemlerini paylaşıyordu...Sataşmadan, dürüstçe... Birçok arkadaşın burada olmasının sebebide Zülfü Hocanın başta olmak üzere burada yazan arkadaşların samimiyeti ve tarzıydı...
    Mümkünse devam ediniz lütfen aksi durumda Verge nin dediği gibi yan malzemeler olarak yazmak çok anlam taşımıyor...
    Tekrar teşekkürler emeklerinize...

7.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Görülen lüzum üzerine kendi adıma topik kapanmıstır.. Devam etmek isteyen arkadaşlar devam edebilir...
    Zülfü hocam bir yanlış anlaşılma olmuş bence yau!

Gel de devam edelim.

8. Döner döner biraz dinlensin...Güzel bir topik olmuştu...Geyik olmadan sadece konu ile ilgili...

Bekliyoruz kendisini...

Sayfa 237/802 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •