Sayfa 263/745 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon
Arama sonucu : 5957 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by kazangüz Yazıyı Oku
    Yıllardır kimseden cevap gelmedi neden gr altın yükselirken ipek koza düşer
    çünkü koza her daim beklentiyi kırmaya yönelik davranış gösterir. Ama bundan sonra çok fazla kalamaz aşağıda.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

2. İki, en fazla 3iş günü içinde sert yukarı görünüyor 10.30 ilk hedef sanırım. bu ihtimal %80 görünüyor.

3.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Bu aralar çok kıpraşmaya başladı olabilir Deniz

4. Mahkeme haberi burda da etkili sanırım..kimse yazmamış ama...ced raporu lehte sonuclanmıs,..kozal da var..y.t.d,

5.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Mahkeme haberi burda da etkili sanırım..kimse yazmamış ama...ced raporu lehte sonuclanmıs,..kozal da var..y.t.d,
    Yeni gördüm.
    Şirketimiz Tarafından, İzmir ili Bergama ilçesi Ovacık mevkiindeki Ovacık Altın Madeni Üçüncü Atık Depolama Tesisi projesi ile ilgili olarak 03/08/2017 tarihinde "ÇED Olumlu" Kararı verildiği, bu ÇED Olumlu Kararı hakkında, bir kısım davacılar tarafından, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı aleyhinde İzmir 3. İdare Mahkemesinin 2017/1432 E. sayılı dosyası ile iptal davası açılmış olup, şirketimizce davalı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yanında davaya müdahillik talebinde bulunulduğu açıklanmış idi

Gelinen durumda, İzmir 3. İdare Mahkemesi tarafından davanın reddine karar verildiği, hususu şirketimize bu gün tebliğ edilmiştir.

Durumu kamuoyunun ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

6. Bu haberi yukselişe neden olarak kullanabilir. Eğer yukseliş başlarsa ortalama 3 günde 10.30u görebiliriz.
    Artık devletin ortağıyız mahkemeler devlete pek sorun çıkarmaz.

7. "TMSF Fon Kurulunun 2020/138 sayılı kararıyla? Ankara Sulh Ceza Hâkimliklerinin muhtelif kararlarıyla ve 7083 sayılı Kanun'un (677 sayılı Kanun Hükmünde Kararname) 7'nci maddesi uyarınca Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun kayyım olarak görevlendirildiği ve Şirketimizde Yönetim Kurulu Başkanı olan Sn. Ali ALTINTAŞ'ın bu görevinin sonlandırılmasına ve yine TMSF Fon Kurulunun 2020/138 sayılı kararıyla Sn. İsmet DEMİR'in Şirketimize Yönetim Kurulu üyesi olarak atanmasına, Ek olarak TMSF Fon Kurulunun 2020/138 sayılı kararıyla? Şirketlerimizde Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapan Sn. İsmail GÜLER'in Yönetim Kurulu Başkan vekili olarak atanmasına karar verildiği şirketimize bugün tebliğ edilmiştir."
    Bu haber de yeni gelmiş. Yönetim kurulundan bahsediliyor daha önceki yönetim kurulu başkanı kayyım olarak atanmış ama bu son değişiklikte yönetim kurulunun kayyım olarak atandığına dair bilgi yok. Eğer ki böyleyse yargıtayda dava sonuçlandı demektir. Dava sonuçlandıysa yönetim kurulu özgürce her kararı alabilir demektir yanılıyormuyum

8. Olabilir ..ozaman olumlu etkisi dahada artar .zamanında kayyum atandıgında olumsuz yansımıştı..hayırlısıyla,.böyle şirketlerin değeri artsınkı devlet kazansın..ınsaallah hükümette görüyordur..

Sayfa 263/745 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •