Sayfa 102/746 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 809 - 816 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Sorun bundan sonrasında zaten. Satılacak mı? Kime , nasıl satılacak. Hazinede iken temettü falan dağıtılmaz herhalde. Belki de bunun da hazırlıkları önceden yapılmıştır. Açıklanır, itirazlar galan filan. Bu pilav daha çok su kaldırır. Yatırım tavsiyesi değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Temettü neden dağıtılmaz anlamadım?

Şirketteki nakiti almak için en doğal yol genel kurul yaparak karı dağıtmak olsa gerek?

Ben satılacağına pek ihtimal vermiyorum. Burada hikaye çok . Bu kadar hikayeyi alabilecek sermaye yok diye tahmin ediyorum . Yabancıya satılmaz veya yabancı girmez , zaten hisse alarak ortak olmuş .

Kişisel görüşlerim kesinlikle YTD.

2. devletin bu kadar paraya ihtiyacı varken kesin temeddü verdirir.olay ocakta belli olur

3.  Alıntı Originally Posted by TUĞÇE Yazıyı Oku
    devletin bu kadar paraya ihtiyacı varken kesin temeddü verdirir.olay ocakta belli olur
    Devlet yerine hükümet diyelim. Ben de pek güvenmiyorum maalesef bu hükümete. İşlerine geldiği şekilde kanun çıkarıyorlar. Ben bekliyorum. Geleceğinin iyi olacağını düşünüyorum ama bunu satarak yapacaklar bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

8. Yabancı veya gorunmulu yatırımcılar koza satıp ipek mi almaya başladı takip edebilen varmi

Sayfa 102/746 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •