Sayfa 103/746 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 817 - 824 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. http://i.hizliresim.com/1pXVj1.jpg

Kanal içine henüz atamadı.Halen mavi ile çizilen düşen kanalda hareket etmekte.Düşüşe onay mı yoksa tuzakmı yarın belli olacak.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Devlet yerine hükümet diyelim. Ben de pek güvenmiyorum maalesef bu hükümete. İşlerine geldiği şekilde kanun çıkarıyorlar. Ben bekliyorum. Geleceğinin iyi olacağını düşünüyorum ama bunu satarak yapacaklar bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sn.umut
    Bu şirketlerin genel kurullarının yapılamaması
    Önündeki engel sahiplik sorunudur.
    9 nisanda yapılacak duruşmada bitme ihtimali bence yuzde 90 uzeridir.
    Bu kanıya nerden vardın diye sorunlara cevabın duruşmayı izledim kısmen vede sanık avukatlarının savunmasında ki cikarimdan ayrıca mahkeme heyeti başkanının açıklamasından edindiğim izlenim den.
    İsteyen katılır bu girusume istemeyen katılmaz
    Zaten duruşma fazla uzun sürmedi ve kısa sure vermeside bir destektir.
    Burda eski olan arkadaşlar bilir davayı baştan beri takip eden biriyim.
    Yt.tv.olmayip bilgi amaçlı yazılmıştır.
    Sağlıkla kalın.
    Bu arada satılma konusu madenler starajik olup kolay karar vereceklerini sanmam
    Vede temettü hususu yetkililerin genel kurul yapılması durumunda gündeme geleceği beyanı vardır.
    Yurtdışına kaçırılan 60 milyon sterlin davası devam ediyor bu miktar az bir rakam değil
    Blokeli vede blancoya tanımamıştır.
    Burda bu bilgilerle ilgilenen hernekar az veya hiç yok gibi ama ben yazayım da isteyen istifade eder veya etmez.
    Takas ve pasta ile hisse alanlara birşey diyemem kendi bilecekleri bir husustur.
    Yt.tv.deg.

3. Sn cinali 9 Ocak demek istediniz herhalde

Mahkeme şirketin devlete geçmesine karar verirse. Sanık avukatları davayı temyize götürme hakkı var mı.

Alıntı Originally Posted by must1955 Yazıyı Oku
    Sn cinali 9 Ocak demek istediniz herhalde
    Evet bugün alyag ile ilgili davam vardı
    İzmirde 9 nişana ertelendi
    Bilinç altı nisan yazmıştım kusura bakmayın
    9 ocak 2020 de düzeltiyorum

Alıntı Originally Posted by SDE Yazıyı Oku
    Mahkeme şirketin devlete geçmesine karar verirse. Sanık avukatları davayı temyize götürme hakkı var mı.
    Pes be kardeş temyiz hakkı olmayan dava olurmu

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Sn.umut
    Bu şirketlerin genel kurullarının yapılamaması
    Önündeki engel sahiplik sorunudur.
    9 nisanda yapılacak duruşmada bitme ihtimali bence yuzde 90 uzeridir.
    Bu kanıya nerden vardın diye sorunlara cevabın duruşmayı izledim kısmen vede sanık avukatlarının savunmasında ki cikarimdan ayrıca mahkeme heyeti başkanının açıklamasından edindiğim izlenim den.
    İsteyen katılır bu girusume istemeyen katılmaz
    Zaten duruşma fazla uzun sürmedi ve kısa sure vermeside bir destektir.
    Burda eski olan arkadaşlar bilir davayı baştan beri takip eden biriyim.
    Yt.tv.olmayip bilgi amaçlı yazılmıştır.
    Sağlıkla kalın.
    Bu arada satılma konusu madenler starajik olup kolay karar vereceklerini sanmam
    Vede temettü hususu yetkililerin genel kurul yapılması durumunda gündeme geleceği beyanı vardır.
    Yurtdışına kaçırılan 60 milyon sterlin davası devam ediyor bu miktar az bir rakam değil
    Blokeli vede blancoya tanımamıştır.
    Burda bu bilgilerle ilgilenen hernekar az veya hiç yok gibi ama ben yazayım da isteyen istifade eder veya etmez.
    Takas ve pasta ile hisse alanlara birşey diyemem kendi bilecekleri bir husustur.
    Yt.tv.deg.
    Sayın cinali; Madenler stratejik öneme haiz demişsiniz, bu adamlar tank fabrikasını sattılar. Telekom’u sattılar, şeker fabrikalarını sattılar. Bunu hayda hayda satarlar ve satacaklarına da eminim. Kaldı ki satmaları hisseye olumlu yansıyacaktır. Belki belli oranda satış yapılabilir . Ama adamlara para lazım . Ben teknikçiyim. Aynı zamanda KOZAL da da pozisyonum var ve Tekniği bozulmadığı sürece bekleyeceğim. Çok güzel yerlere gideceğini düşünüyorum her ikisinin de.öyle yada böyle. Herkese bol kazançlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 103/746 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •