Sayfa 116/746 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 921 - 928 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. UZUN VADE LOG AYLIK GRAFİK!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
    Forum yönetimin sana maaş baglmasi lazim deniz ,
    bu kadar emek harciyorsun sagol varol
    Dua lar bizden her daim.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3. 10,60 a kaldı 30 kr hadi bakalım maliyet üstüne çıkınca o 20 milyon lot açık yapan hanzolar ne yapacaklar bir görelim endamlarını.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

4. Vay arkadaş iki gün önce yükselişi bilip dipten alanlar dün tepeden satıp düşüşü bilmişti. Bugün de yükselişi bilmişler. Ne desem bilemedim keşke bu arkadaşlar kadar başarılı olabilsek..
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Yaw bu hisseyi 1 alan 1 satan pişman. Cefasini biz cektik sefasini başkasi sürüyor
    deniz sende evladiyelik kozaa hissesi var biliyordum ben. satmadın inşaallah. yazdığından satmış gibi anladım

6.  Alıntı Originally Posted by hakkıakgün Yazıyı Oku
    Vay arkadaş iki gün önce yükselişi bilip dipten alanlar dün tepeden satıp düşüşü bilmişti. Bugün de yükselişi bilmişler. Ne desem bilemedim keşke bu arkadaşlar kadar başarılı olabilsek..
    Misal kozaa buradan oldu ya 20 tl yapsa vatandaş çıkacak pazartesi günkü takasdan belliydi bunun 20 olacağını görmeyen limon satsın diyecek, aynı kozaa burdan 8 yapsa düşüş pazartesi takasından belliydi bu düşüşü görmeyen pırasa satsın diyecek yani düşüş yada çıkışa her türlü sebze satışı var.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

7. Bu adamlar altın çıkarıyordu değil mi Allah Allahhh altın günlükte son düşeni 2 gün önce kırmış ama yok ya bizim açıkçılar birşey biliyordur ki milyon milyon satıyorlardır kozalakları.

8. Başkan müsaitseniz ipek koza pasta rica ederim

Sayfa 116/746 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •