Sayfa 15/746 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 113 - 120 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

Şirket battı mı
    Ben karanlıktaki kılıç, duvardaki gözcüyüm ben soğukta yanan ateş,şafak vaktindeki ışığım.ben uyurları uyandıran nida,diyar halkını koruyan kalkanım bu gece ve tüm gecelerde hayatımı ve onurumu gece nöbetçilerine adıyorum

Başka bir iş var bilmediğimiz
    Ben karanlıktaki kılıç, duvardaki gözcüyüm ben soğukta yanan ateş,şafak vaktindeki ışığım.ben uyurları uyandıran nida,diyar halkını koruyan kalkanım bu gece ve tüm gecelerde hayatımı ve onurumu gece nöbetçilerine adıyorum

3. Yabancılar karşılıklı işlemlerle milleti döküp hisseyi aşağıdan toplama derdinde olabilirler mi?
    Tahmin sadece...
    Takasları takip edenler daha iyi bilir.

4. Mahkemeyle ilgili içerden bilgimi aldılar yoksa...

5.  Alıntı Originally Posted by Mübeşşir Yazıyı Oku
    Yabancılar karşılıklı işlemlerle milleti döküp hisseyi aşağıdan toplama derdinde olabilirler mi?
    Tahmin sadece...
    Takasları takip edenler daha iyi bilir.
    Belki bir olasılık, mantıklı da ama ya açığa satışlara ne demeli ?
    Ümidini kaybetmiş olanın başka kaybedecek bir şeyi yoktur.

Ben de umduğumu söyleyeyim
    Bilanço geçen seneye göre % 30 daha fazla gelecek
    Yani yıl sonu 12 aylık kar 700 milyon yerine 800 /820
    bandında gelecek Son çırpınışları gibi geliyor
    İnşallah yanılmam YTD

7. Bilanço filan pek umru değil herhalde, ek süre de tuzu biberi oldu son gün 13ü. Pazartesi mahkeme var beklentisi olan hisse sayısı pek yok hacimli geçebilir. tamamen malda bekleyecegine yarı mal yarı nakit beklemeyi tercih eden çok oldugu için hisseden çıkışlar artmış olabilir.

8. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 15/746 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •