Sayfa 16/746 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 121 - 128 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

Yatirimcilarimizin Dikkatine;
    4 Kasim 2019 tarihi itibari ile yururluge girecek BIST Islem Esaslari'na gore; pay piyasasinda Yildiz Pazar ve Ana Pazar'da islem goren sirket paylari yeniden gruplandirilacaklardir. Detayli Bilgiye https://www.borsaistanbul.com/duyuru...islem-esaslari adresinden ulasabilirsiniz. B002

Metro Holding in Tüm Koza İpek Grubunun hisselerini almak için görüşmelere başlayacağına dair bildirimde bulunmuş
    Ben karanlıktaki kılıç, duvardaki gözcüyüm ben soğukta yanan ateş,şafak vaktindeki ışığım.ben uyurları uyandıran nida,diyar halkını koruyan kalkanım bu gece ve tüm gecelerde hayatımı ve onurumu gece nöbetçilerine adıyorum

Pazartesi günü davadan erteleme çıkarsa kötü sonuç olmayacak Zaren hisseler TMSF elinde
    Ancak devletin el koyması örneğin Çukurova grubu gibi veya yabancı yatırımcıya satılması kararı Şu anki
    mevcut duruma göre belirsizliğin kalktığı pozitif bir ortam oluşturacaktır
    Bu şirketler Koç veya Sabancı bünyesinde olmuş olsa Kozaa nın şu anki fiyatı 16 ile 18 tl arasında olması gerekir
    Hissedar arkadaşlara tavsiyem Mahkemenin alacağı karara ilişkin fırsatçıların manipülasyon girişimlerine itibar etmemeleri
    olacaktır 9,70 e çıktığımızda mahkemenin iyi haberi ile çıkmadık
    Ben karanlıktaki kılıç, duvardaki gözcüyüm ben soğukta yanan ateş,şafak vaktindeki ışığım.ben uyurları uyandıran nida,diyar halkını koruyan kalkanım bu gece ve tüm gecelerde hayatımı ve onurumu gece nöbetçilerine adıyorum

4. Mahkeme pazartesi günü.. Bir karar çıkma ihtimali var.Gecen ay olan mahkeme üç gün sürdü.4 kasım a ertelendi.Bir ay sonraya ertelenmesi bana göre karar aşamasında olduğu anlami gelir.Eger sahiplik ile ilgili karar çıkar ve hisseler kamuya geçerse...bence böyle olmalıdır...yeni bir çukurova.. kepez vakası yaşarız. tahtada kademelerde gorunen binlerce lot kimseye mal aldırmadan 100 lotlara düşer.

5. Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    Mahkeme pazartesi günü.. Bir karar çıkma ihtimali var.Gecen ay olan mahkeme üç gün sürdü.4 kasım a ertelendi.Bir ay sonraya ertelenmesi bana göre karar aşamasında olduğu anlami gelir.Eger sahiplik ile ilgili karar çıkar ve hisseler kamuya geçerse...bence böyle olmalıdır...yeni bir çukurova.. kepez vakası yaşarız. tahtada kademelerde gorunen binlerce lot kimseye mal aldırmadan 100 lotlara düşer.
    Bu durumda hisse düşer mi?

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çukurova grubunun 6 şirketinden 5 İ tavan olmuştu diye hatırlıyorum

8.  Alıntı Originally Posted by CADUSEUS Yazıyı Oku
    Çukurova grubunun 6 şirketinden 5 İ tavan olmuştu diye hatırlıyorum
    Teşekkürler

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 16/746 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz