Sayfa 239/745 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon
Arama sonucu : 5957 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by hakkıakgün Yazıyı Oku
    Hepsi kendi malı değildir, yabancı takasından da düşer muhtemelen ama sorun yok yeter ki gram altın bu seviyelerde kalsın. Her gün %10 yapmasak ta bu koşullarda yeni zirve yapmamız Mayıs sonuna kalmaz diye düşünüyorum.. Ayrıca ben ne zaman pair trade amaçlı ucuz kaldı diye bir diğerine geçsem ağalar farkı en az %5 daha açıyor ama sonuç değişmiyor bakalım yine öyle mi olacak..
    Daha önce uyarmıştım ipekte çok yatırımcı yok çoğunluk spekte o zaman gereksiz oynaklığı oluyor. ne zaman ipek gereksiz fazla yukarı çıkarsa insanlar etkileniyor ve kozaa da çıkacak diye satamıyor.. bu nedenle bir miktar ipek alın fk aynı oldu demiştim 15 gün önce. eğer bunu yapabilseydik spek ciddi zarar ederdi ama örgütlenemedik.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Haber giriş saati 11:17 spek 10 dakika sonra kağıtları vermeye başlamış. Gazetede o saatlerde haber çıkmasını bekliyordu.

HÜRRİYETİN HABERİ
    https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...arari-41479279

3. "Bu yılın ağustos ayında İngiliz Yüksek Mahkemesi Akın İpek'in Koza Altın'ın yönetimine ilişkin iddialarını reddederek, "İngiliz mahkemelerinin, Türk mahkemeleri tarafından atanmış kayyumların yetkisini tartışamayacağına, Akın İpek'in kayyumların atanmasına dair bir itirazı var ise bunun tartışma yerinin Türk mahkemeleri olduğuna" hükmetmişti."
    Hurriyet gazetesinde bunu diyor. Yani sıkıyorsa Türk mahkemelerine dava aç. Peki gelip dava açsa ne olur? Diğer akrabaları gibi terör örgütüne üyelikten onlar gibi 2-7 yıl arası hapis cezası alır hisse ve mallarına el konulur. Kısaca bu iş çoktan bitti arkadaşlar.
    Bu arada kayyum filan kalmadı hisse çoğunluğu devlete geçti. biz devlete ortağız.

4. ipek 7.82 fk 5.01
    kozaa 9.20 fk 4.48
    aradaki fark %10 ipek satıp kozaaya geçme zamanıdır. fk eşitlendiğinde tekrar dönebilirsiniz ipeğe. şunu bir kaç kişi yapsa spek ciddi zarar eder bu yöntemi kullanmaz bir daha

5.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    spekin tamamen beklenti kırmak üzerine oynadığını yazmıştım. Hisse 10.26ya gitti kimse satamadı hatta aldı, bu beklentiyi cinali yarattı satışlara engel oldu Hatta 10.00 lardan alıma neden oldu. cinalinin spekin adamı olduğundan ciddi olarak şüphe duyuyorum. Bunu destekleyen başka nedenlerimde var elbet. Yurt dışında adı sanı duyulmamış bir yayın organına durup dururken neden girer insan. Link de vermedi ben bu konulardan anlamam gibilerden şüphe çekmemek için. Linkleri bizlerin bulacağını gayet iyi biliyordu çünkü googlea kozaa busineswire yazınca çıkıyor çünkü. hatta anadolu ajansının aynı yazısı da çıkıyor. anadolu ajansının yazısını paylaşsaydı daha fazla şüphe çekerdi ama şüphe çekmeyeyim derken zaten daha fazla şüphe çekti. Shiva ise okuduğunu anlamayarak beklenti kırıp satmanıza neden olmanızı istiyor. Yani biri speğin 10lardan hisse satmasına neden oldu aynı zamanda hisse satmanıza da engel oldu. Diğeri ise yazı yanlış diyerek şu an satmanızı istiyor. Bu arkadaşlar speğin adamı demiyorum çunku bir kanıt yok sadece ciddi şüphe duyun sağduyunuza güvenin. Deniz kiraz 9.50 üzeri alışlar hızlanır demişti bu doğru bilgiydi. buradan yola çıkarak insanlar mal aldı bahsettiğim iki arkadaş da speğe yardımcı oldu. Tekrar ediyorum bu sadece şüphe. yapılması gereken bu iki arkadaşa dikkat edin. Gerçi speğin bir kaç adamı daha vardır ya da farklı isimlerde sokacak elbet.
    Cinali burada ne zamandır yazıyor, okuyoruz. kozaa, kozal ile ilgili her şeyi takip ediyor kendisi anladığım kadarı ile. yabancı bir siteye girip bakması bence normal bu yüzden spek adamı falan olduğunu hiç sanmıyorum. size kısa süre önce spek vb. diyorlardı şimdi siz başkasına diyorsunuz.

6.  Alıntı Originally Posted by eiji_mishima Yazıyı Oku
    Cinali burada ne zamandır yazıyor, okuyoruz. kozaa, kozal ile ilgili her şeyi takip ediyor kendisi anladığım kadarı ile. yabancı bir siteye girip bakması bence normal bu yüzden spek adamı falan olduğunu hiç sanmıyorum. size kısa süre önce spek vb. diyorlardı şimdi siz başkasına diyorsunuz.
    ne yani kozaa, kozal ile ilgili her şeyi takip ediyor olduğunda spekin adamı olmuyor mu? komik ya. sende iknci adammısın yoksa
    bana gelince spekin adamı olsaydım 10.30 gösterip 9.50 ye kadar verecek dermiyimdim. herkesi uzuncu yatırımcı yapmaya çalışırmıydım. spekin adamı sanan da sansın çok umurumdaydı sanki.

7.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    ne yani kozaa, kozal ile ilgili her şeyi takip ediyor olduğunda spekin adamı olmuyor mu? komik ya. sende iknci adammısın yoksa
    bana gelince spekin adamı olsaydım 10.30 gösterip 9.50 ye kadar verecek dermiyimdim. herkesi uzuncu yatırımcı yapmaya çalışırmıydım. spekin adamı sanan da sansın çok umurumdaydı sanki.
    belki de bende ikinci adamımdır evet bilemedim şimdi, ama bildiğim sen şımarık bir insansın, ayrıca hiç iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. hemen saldırgan bir şekilde cevaplamışsın, oysa yazımda sana yönelik kötü bir taraf yoktu, ortalığı karıştırmaya çalışan birisin, karşı çıkan birisi olunca şımarık ve terbiyesizce cevap yazmaktan çekinmiyorsun)

8.  Alıntı Originally Posted by eiji_mishima Yazıyı Oku
    belki de bende ikinci adamımdır evet bilemedim şimdi, ama bildiğim sen şımarık bir insansın, ayrıca hiç iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. hemen saldırgan bir şekilde cevaplamışsın, oysa yazımda sana yönelik kötü bir taraf yoktu, ortalığı karıştırmaya çalışan birisin, karşı çıkan birisi olunca şımarık ve terbiyesizce cevap yazmaktan çekinmiyorsun)
    doğru. dikkate alıp cevap yazanda kabahat

Sayfa 239/745 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •