Sayfa 244/746 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Ana ortaklık payının hesaba katılması gerekiyor eldeki nakit hesaplanırken. Tüm nakit kozaa nin değil. Ortaklık payı ölçüsünde hakkı var.

2.  Alıntı Originally Posted by Shiva Yazıyı Oku
    Ana ortaklık payının hesaba katılması gerekiyor eldeki nakit hesaplanırken. Tüm nakit kozaa nin değil. Ortaklık payı ölçüsünde hakkı var.
    Yani nedir ? siz soyleyin ozaman Kozaya düşen pay ne kadar..

3. 9,64 düellosu kaybedilince bir alt destek olan 8,81 e kadar çekildi. 8,81 altı olmaması pozitif
    10,31-10,98 sıralı sağlam dirençler.Minörde durum bundan ibaret.

4. trend duruşu

5. koza varantlarını ve varant durumuna göre ters hareketler yapabileceği ve yaptığı aşikar.bunu göz ardı etmeden spek,spek adamı,ky vs diye kırmaya kırılmaya gerek yok......büyük fonlar bu duruma göre pozisyon alır ve ona göre işlem yaparlar.........büyükler ister,yapar,çalar,oynar...biz ise vıdı vıdısını yaparız...
    ör; yapı kredi robotu ve dünki seans.....
    artık piyasaları robotlar ve fonlar dizayn ediyor....özellikle büyük hisselerde...
    bu da benim düşüncem...iyi tatiller.

6. 12 yıllık hattını kırabilen hisse bir çırpıda küresel strike ile bu hat yerle bir oluyor destek anlamında
    ama yine direnç olarak çalışıyor.
    büyük resim bu benim kozaa da.
    Kırmızı hat altı ve üstü siyah ve beyaz kadar nettir bana göre.

7.  Alıntı Originally Posted by isra Yazıyı Oku
    Yani nedir ? siz soyleyin ozaman Kozaya düşen pay ne kadar..
    Şu an PC de değilim. Siz de hesaplayabilirsiniz. Bilançonun altında görürsünüz ana ortaklık payını. Mesela dönem karı 1000 yazıyorsa ana ortaklık payında atıyorum 500 yazıyordur. Buradaki katsayiyi aynen nakit için de uygulayabilirsiniz.
    Bira karisik oldu ama PC ye geçince foruma gönderirim kozaaya düşen nakit miktarını.

8. xu100 aylık
    son 2 iş günü kaldı aylık kapanışa.
    umarım beyaz hat üzerinde olur aylık kapanış

Sayfa 244/746 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •