Sayfa 253/746 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. altın/ons
    bu da 2270 doları görecektir majorde

2.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    altın/ons
    bu da 2270 doları görecektir majorde
    1700dolar üzerinde aylık kapanış olursa bunda film kopar

Son düzenleme : denizkiraz42; 30-03-2020 saat: 23:53.

3. xu100 haftalık
    maalesef bizde kırmızı üstünde kapanışlar gelmiyor
    zorlu yer burası hem mavi hem de kırmızı direnci var..
    Keşke 5 Aralık 2016 dan 2018 ocak ayına kadar rallinin fitili ateşleyen kimine göre o dönemim HERİFİ bana göre ise norveç varlık fonu Türkiyeyi cazip görüp gelmesidir. Bunun gibi birşey olsa diyecem ama konjöktür müsait değil...

4.  Alıntı Originally Posted by hakkıakgün Yazıyı Oku
    Gram altının 90 günlük (çeyreklik) basit ortalaması geçen çeyreğe göre %11,5 yukarıda kapatıyor. Stok etkisi ise %18 lehimize olacak. Döviz pozisyonundan ise %10 civarında ekstra kar yazacağız, geçen çeyrek %5 yazmıştık. Çeyreklik bilançoda 250 Milyon TL net ana ortaklık karı görmemiz mümkün görünüyor.
    Açıklamanız için teşekkür ederim.. bilançoyu bugün 250 Mn kar olarak açıklasa %30 civarı primlenebilir..
    Bu kağıtla ilgili 3 sene sonra için 10 katı bile hedef fiyat verenler var.. yaptığı iş gibi altın değerinde bir kağıt..

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    xu100 haftalık
    maalesef bizde kırmızı üstünde kapanışlar gelmiyor
    zorlu yer burası hem mavi hem de kırmızı direnci var..
    Keşke 5 Aralık 2016 dan 2018 ocak ayına kadar rallinin fitili ateşleyen kimine göre o dönemim HERİFİ bana göre ise norveç varlık fonu Türkiyeyi cazip görüp gelmesidir. Bunun gibi birşey olsa diyecem ama kontöktür müsait değil...
    Hocam peki yarın ayın son günü abd iyi kapattı sabaha da vadeli iyi olursa yarın 92.500 üzeri kapanış gelirse dönme sinyali olarak yorumlayabilirmiyiz? Erkenmi olur tşkler

6.  Alıntı Originally Posted by Cenevreli Yazıyı Oku
    Hocam peki yarın ayın son günü abd iyi kapattı sabaha da vadeli iyi olursa yarın 92.500 üzeri kapanış gelirse dönme sinyali olarak yorumlayabilirmiyiz? Erkenmi olur tşkler
    abd iyi kapatıyor sabah abd vadelileri eksi olunca bizde ona ayak uyduruyoruz... (ABD vadedilerin speği bizim saate göre 03:30 da geliyor masaya)
    92,500 üzeri kapanışlar 98 bin tepkisine götürür bizi.
    Tepkiden ziyade güvenli bölge benim nezdimde 106 bin üstüdür..
    Bu iş psikoloji işidir. İsterse yaparlar. Piyasaya o kadar para saçıldı ki yüzüne bakan yok haklı olarak..

7.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    abd iyi kapatıyor sabah abd vadelileri eksi olunca bizde ona ayak uyduruyoruz... (ABD vadedilerin speği bizim saate göre 03:30 da geliyor masaya)
    92,500 üzeri kapanışlar 98 bin tepkisine götürür bizi.
    Tepkiden ziyade güvenli bölge benim nezdimde 106 bin üstüdür..
    Bu iş psikoloji işidir. İsterse yaparlar. Piyasaya o kadar para saçıldı ki yüzüne bakan yok haklı olarak..
    Haklısınız hocam izleyip göreceğiz teşekkür ediyorum ytd

8.  Alıntı Originally Posted by ci_han Yazıyı Oku
    Açıklamanız için teşekkür ederim.. bilançoyu bugün 250 Mn kar olarak açıklasa %30 civarı primlenebilir..
    Bu kağıtla ilgili 3 sene sonra için 10 katı bile hedef fiyat verenler var.. yaptığı iş gibi altın değerinde bir kağıt..

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    siz yenisiniz galiba. biz bilanço açıklandıktan sonra %60 düşüşlere çok alıştık
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 253/746 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •